• Opis

TVi Modem / Remote -A

zamieścił: Dorian3d

data: 2009.10.29 17:33

kategoria: Sprzęt / Dorian3d

rozmiar pliku: 209.4 kb

rozdzielczość: 640x774

odsłon: 231

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 3.7 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: TVi Modem / Remote -A
Ciekawe urządzenie, nigdy nie słyszałem o tym. Rozumiem że przystawka umożliwia działanie pilota, a co umożliwia pilot ? Współpracuje to z inną przystawką "VCD" ??

Możesz to szerzej opisać ?
[#2] Re: TVi Modem / Remote -A

@Logan, post #1

Więc tak:
Kupiłem to od kolesia z niemieckiego forum. W opisie było napisane, że nie wiem jak to sprawdzić bo nie ma do tego oprogramowania . Zdecydowałem się to zakupić. Co się okazało przystawka działa . Pilot działa, tak jak pilot w amidze cdtv, a jeżeli chodzi o FMV to nie bardzo to z tym działa .
Przyciskami co są w ramce z przyciskiem ok. można zapauzować film i czasem jak się naciśnie enter to można wejść do menu. Ogólnie to ta przystawka z FMV wariuje, ale pomału dojdę co i jak.
To miało mieć wiele zastosowań zobacz tutaj http://amiga.resource.cx/exp/tvi
Ale nie ma oprogramowania.
[#3] Re: TVi Modem / Remote -A

@Dorian3d, post #2

Dzieki za zdjecia od tej strony zabawki :) Ogolnie fajny rodzynek z tej przystawki :D
[#4] Re: TVi Modem / Remote -A
Absolutny kozak!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem