• Opis

Przedstawiać chyba nie trzeba - "odkurzacz" jak się patrzy. :) W życiu nie sądziłem, że będę miał kiedyś styczność z tą maszyną.

zamieścił: Deftronic/...

data: 2009.12.12 20:00

kategoria: Fotografie / Amiga Revival

rozmiar pliku: 637.2 kb

rozdzielczość: 1069x713

odsłon: 219

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga Revival
Na chodzie? (wiem, że WB nie ruszy, ale podobno wyświetla ekran Kickstartu w ver 3.2) Chyba, że to jeden z nie działających proto...
[#2] Re: Amiga Revival
Wszyscy (prawie ?) psioczyli na obudowę Walkera a mnie się podoba.Z czarnymi napędami wyglądał by jeszcze lepiej.
W sumie szkoda że nie wszedł do produkcji.

W życiu nie sądziłem, że będę miał kiedyś styczność z tą maszyną.

Zaglądałeś do środka ?.Był podłączony do prądu czy tylko tak sobie stał,jako atrapka ?


A tego Sinclara QL bym przytulił...za taką kasę.

Ostatnia edycja: 12.12.09 23:46:18
[#3] Re: Amiga Revival

@recedent, post #1

Nie mam pojęcia czy na chodzie, bo Walker stał tak jakoś samotnie i nikt sięprzy nim nie kręcił. W każdym bądź razie nie była to pusta obudowa. Zarówno z przodu jak i z tyłu widać było złącza.


Właśnie przed chwilą trafiłem na to info:

http://www.amiga.org/forums/showpost.php?p=533585&postcount=2

Czyli był niesprawny.

Ostatnia edycja: 13.12.09 13:02:18
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem