• Opis

Mini wieża na HDD(1 lub 2), CD-ROM slim, DF1: i zasilacz z pieca. Wieżę tę można podłączyć do A1200 lub A600.
Z podpisem nazwy obrazka zażartowałem:P sobie.

zamieścił: Tomski

data: 2010.11.03 23:08

kategoria: Sprzęt / Tomski

rozmiar pliku: 83.5 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 302

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik
Wystarczyloby dokupic zasilacz PicoAtx i ten piekarnik bylby 2 razy mniejszy. ;)
[#2] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik

@Leon, post #1

Nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy są:D. Co nie zmienia faktu, że kiedyś może powstanie jeszcze mniejsza wersja:D. Za dużym zasilaczem od pieca przemówiło to, że taki mam i nie rozglądałem się za mniejszymi zasilaczami. Zaraz poszukam na necie jakiej one są wielkości. Dzięki za info.
[#3] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik

@Tomski, post #2

To ja poproszę wesję mini jak już będzie gotowa. :P
[#4] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik

@Leon, post #3

O to jest proszę;):

Strucel

Żartuję. Ale poważnie to by wyglądało to coś jak ten strucelek z małymi modyfikacjami. Dodane było by jeszcze jedno gniazdo na IDE 40, otwór na kartę CF umieszczoną w przejściówce IDE-CF wraz z półeczką na nią w środku. Do środka oczywiście mocowało by się ten zasilacz PicoATX. Tak, że zarys tego jakby to wyglądało masz:D. Co do terminu realizacji to nie wiem. Wszystko zależy od tego czy było by zainteresowanie. Ale o tym czytaj w HydePark ...
[#5] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik

@Tomski, post #4

http://allegro.pl/zasilacz-molex-12v-5v-2a-dysk-hdd-naped-dvd-i1307374262.html

Nie myślałeś o czymś takim zamiast picoatx, u mnie spokojnie takie coś wystarczy do odpalenia Atari STe.
[#6] Re: Nowa Amiga;) - Piekarnik

@arti4-92, post #5

To może być mało watów - 24W. Aby obsłużyć Amigę z turbiaczem, 2 dyski twarde 3.5", IDE-CF oraz CD-ROM slim w ekstremalnych warunkach. Co do zasilacza PicoATX to kwestia nie jest przesądzona. Z tym, że stawiam sobie pytanie po co miałbym to robić? Ja jestem już zadowolony z tej konstrukcji co mam, przynajmniej na obecną chwilę. A rysować coś tylko po to aby narysować to mi się nie chce i szkoda mojego czasu.

Ostatnia edycja: 09.11.10 07:48:42
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem