Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

  • Opis

Kupię pozostałe roczniki

zamieścił: Hubez

data: 2010.11.12 09:01

kategoria: Czasopisma / Secret Service

rozmiar pliku: 713.3 kb

rozdzielczość: 1280x960

odsłon: 429

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998
lata temu jak kupowałem amige koleś dokładał mi gratis stosy tego pisma... szkoda, że nie brałem
[#2] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998
A mnie wstyd się przyznać ale całe roczniki SS, TS, Bajtka, MA, C&A, CD-ACTION poszły chyba z dymem. A przynajmniej większość. Jeszcze muszę sprawdzić u rodziców czy coś może ostało się z tych moich gazetek.
[#3] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

@Skiba, post #1

A ja miałem kiedyś przy mojej A2000 praktycznie wszystkie Bajtki, MA, SSy i C & A...
I jak pożyczyłem Amigę w dobrej wierze ze wszystkim (do nauki) tak pozbawiono mnie tego....

Serce się kraje na wspomnienie o tym...
[#4] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

@Skiba, post #1

A pamiętacie kompedium wiedzy Secret Service? Tomowa Księga kodów do wszelakich komputerów, w tym i do Amigi i c64
[#5] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

@Mayolika, post #4

Pamiętamy Kompendium Wiedzy. Dwie części były.
[#6] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

@Mayolika, post #4

Nie miałem, ale kolega miał - pamiętamy
[#7] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998
Maiłem też kiedyś sporo SS, ale wyrzuciłem i dlatego daje 1OK
[#8] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998
Jesli kupowane i zbierane "w tamtych czasach" - RULEZ! Nabyc komplet na Allegro i pozowac to kazdy potrafi!
[#9] Re: Secret Service - kompletna kolekcja od początku do grudnia 1998

@F7sus4, post #8

Niby tak ale kosztuje kupe kasy. Posiadam kupione do 72 numeru, od 40 i tak mnie pismo nudzilo. Dalej nie wytrzymalem. A jak nowy??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem