• Opis

Piłeczka wykonana w Real 3D V.1

zamieścił: cim

data: 2011.03.07 17:59

kategoria: Amitapetki / Boing

rozmiar pliku: 13.0 kb

rozdzielczość: 640x512

odsłon: 128

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 3.6 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Ball B&W
Mogłeś wyrenderować w większej rozdziałce i kolorach + lepszy antyaliasing, np. w 1280x1024 24bit zrobiłoby wrażenie że to A500 :)

Ale i tak fajne więc daję 4.

[#2] Re: Ball B&W
Odkrywczy motyw to to nie jest. Brawo za wklad pracy :) Czekamy na wiecej :)
[#3] Re: Ball B&W

@Koyot1222, post #2

Tapetka jest wykonana w latach 90-tych, na A500+, którą odzyskałem z ADF-ów. Prosta, ale estetyczna zamieściłem ją tutaj tylko dlatego żeby pozostał po mnie i po tamtych wspaniałych czasach, które nie wrócą jakiś mały ślad. W końcu nie wszyscy tylko grali.
[#4] Re: Ball B&W

@cim, post #3

Tapetka jest wykonana w latach 90-tych, na A500+, którą odzyskałem z ADF-ów.
Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego w opisie zdjęcia pisze ACD Systems Digital Imaging?
[#5] Re: Ball B&W

@Leon, post #4

Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego w opisie zdjęcia pisze ACD Systems Digital Imaging?

Żeby wysłać na PPA musiałem przekonwertować w JPG i do tego celu użyłem ACDsee.
[#6] Re: Ball B&W

@Leon, post #4

Real3D nie potrafi renderować do .jpg :P
[#7] Re: Ball B&W

@cim, post #3

Odzyskałeś ją w pliku do Reala czy jako plik graficzny?
[#8] Re: Ball B&W

@kjb, post #7

Odzyskałem plik Graficzny IFF z ADF, które kiedyś tam zarchiwizowałem, a następnie na PC-Windows XP obrazek IFF przekonwetowałem na format JPG przy pomocy ACDSee, gdyż nie ma możliwości wysłania na PPA obrazów w formacie IFF, bądź mówiąc odwrotnie na PPA do działu GRAFFITI można wysyłać tylko JPG, Gif, PNG.


Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem