• Opis

Moja wersja Smoka Rogera Deana.

zamieścił: frywolny_marian

data: 2011.04.19 10:58

kategoria: Rysunki / frywolny_marian

rozmiar pliku: 29.2 kb

rozdzielczość: 640x640

odsłon: 80

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Smok
Ogolnie fajny, tylko ten lepek taki szczurzy, jakis taki...
[#2] Re: Smok

@Koyot1222, post #1

Taki łepek był w oryginale. No może prawie taki ;)
Mi się nie do końca podoba paleta jakiej użyłem. Zwłaszcza na skórze w górnych partiach ciała i skrzydłach. Szczegóły wyszły mało wyraziście. Brakuje tam ciemnych akcentów, które ożywiłyby stwora i dały wrażenie większej głębi. Wyszedł płaski i taki jakiś "aksamitnie" gładki. Dithering na skrzydłach też jest do niczego. Sporo pracy jeszcze przede mną.
EDIT:
Jakby ktoś chciał się pobawić lub pokazać jak taki smok powinien wyglądać ;) to tu gotowy line-art:
http://wyslijto.pl/plik/glkkmjaa9z

Ostatnia edycja: 19.04.11 22:09:22
[#3] Re: Smok

@frywolny_marian, post #2

Przeglądam sobie twoje rysunki w galerii ppa (bardzo fajne zresztą) i przyszedł mi do głowy Roger Dean, klikam tutaj a ty własnie o nim piszesz. :) Czuć ten klimat w twoich pracach. Fajne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem