• Ankieta

Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

  • Dragona
    13 głosów 14.3%
  • Sharka
    13 głosów 14.3%
  • daVinci
    1 głosów 1.1%
  • nie bawię się już "classiciem"
    34 głosów 37.4%
  • mam inny pomysł i opowiem o nim w komentarzach
    7 głosów 7.7%
  • nic nie dokupię
    23 głosów 25.3%

Ankieta skończyła się 18.07.2005

[#1] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
... pierwszy



... pamietacie taki zwyczaj na amiga.com.pl przy ankietach
[#2] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
mam inny pomysł:

może dokupię kartę TV. W każdym bądź razie już nic droższego bo mam w planach coś z G3.
[#3] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@jezyk, post #1

A ja mam przycisk "skasuj" i link do regulaminu.
[#4] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
1 i 2 opcja raczej jest malo realna ze wzgledu na zbyt dlugi okres wdrazania sprzetu do sprzedazy:) a davinci to chyba po to zeby elbox ukarac bo po co komu 2 pci skoro za podobna cene moze miec sporo wiecej z elboxu:)
[#5] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
Tia... najchętniej dokupiłbym Pegasosa - o ile kiedykolwiek będzie można odpalić na nim OS4.
[#6] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@LeMan, post #5

hmm ja myślę o zakupie Pegasosa przed OS4, ponieważ MOS jest i będzie lepszy pod każdym względem od OS4.
[#7] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
Zaglosowalem na Sharka, ale jesli sprawa bedzie sie przeciagac to sie zastanowie albo nad wczesniejszym zakupem Dragona albo upgradem na A4000.
[#8] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@krismiszcz, post #6

MOS jest i będzie lepszy pod każdym względem od OS4.



olala... Gdybym był starą Cyganką (och, pardon - Romką :D - political correctness) :D, powiedziałbym, że "młody jesteś i długo żyć będziesz" :). Ja o obu systemach wiem tyle, ile przeczytam tu czy tam. Żadnego z nich nie widziałem w działaniu "na żywca", żadnym nie miałem okazji się pobawić - nie mogę więc ich porównać. A jakieś filmiki, które widziałem, to raczej zbyt wątła podstawa do wygłaszania tak kategoryczych stwierdzeń. I jeszcze jedna niewinna uwaga: owszem, MOS jest, to znaczy, mam na myśli, że w ogóle to istnieje, ale czy będzie? To MOSTeam raczy wiedzieć, tylko, że tę wiedzę jakoś niechętnie uzewnętrznia - a ja naprawdę chciałbym wiedzieć, czy i jakie są perspektywy rozwoju tego systemu. Jak kiedyś pisałem, najchętniej powitałbym na dysku oba systemy, myślę, że całkiem nieźle by się uzupełniały, tylko że tak na dobrą sprawę nie wiadomo, co z motylkiem :( Wszystko to oznacza, że Pegaza tak czy inaczej zdążę kupić, na razie oddałem głos na Sharka. Ach, prawda... Najpierw Mediator :D
[#9] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@LeMan, post #8

Nowe wersje są i będą, tyle że nie wiem czy dla userów, jedynie
znajomi i krewni królika mają i używają, resztą się najwyraźniej nie
przejmują, ale fakt pozostaje faktem, nowsze wersje powstają....
[#10] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
Może w końcu kupię PPC do mojej a1200.
[#11] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@Kaczus, post #9

Nowe wersje są i będą, tyle że nie wiem czy dla userów.



to właśnie miałem na myśli
[#12] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@LeMan, post #5

@LeMan



Tia... najchętniej dokupiłbym Pegasosa - o ile kiedykolwiek będzie można odpalić na nim OS4.



To by było coś. Nie życzę źle żadnemu z tych OS'ów, bo każdy z nich robili i robią ludzie, którzy chcieli ożywić Amigę, ale jak tak dalej będzie, że MorphOS będzie wisiał w próżni, a Amigi serii One będą dostępne z resztek magazynowych i nie wiadomo co dalej, to nie będzie zbyt wesoło.
[#13] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):

@R-Tea, post #12

Ja dokupię kątówkę PCMCIA:)

Poza tym - NIC nie chcę słyszeć o rozbudowie classica. W planach zakup PII G4 (jak uzbieram kasę:) )
[#14] Re: Do mojego "classica" dokupię (cena nie gra roli):
FastATA, statndardowy kotroler HD za szybki jak dla mnie A najchętniej to bym dokupił Amigę "nie klasyczną")
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem