• Ankieta

Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

  • mniej niż 20 zł
    37 głosów 37
  • 20 zł
    34 głosów 34
  • 30 zł
    30 głosów 30
  • 40 zł
    11 głosów 11
  • 50 zł
    11 głosów 11
  • więcej niż 50 zł
    2 głosów 2
  • nie interesuje mnie to
    117 głosów 117

Ankieta skończyła się 18.08.2005

[#1] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?
Jako uzupełnienie ankiety jest ten temat na forum.
[#2] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@SirLEO, post #1

Chyba nie muszę dodawać, że te konta to taka forma pomocy finansowej dla PPA? Mam wrażenie, że nie każdy to tak zrozumiał. Kiedyś ktoś wspominał, że nawet by wspierał PPA poprzez PayPal. Tutaj ma jeszcze coś w zamian. :)
[#3] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@SirLEO, post #2

Puki co czekamy na pełne oferty...
[#4] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@Kaczus, post #3

Póki co, lepiej odpukać w niemalowane ;)
[#5] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@SirLEO, post #1

Ja z chęcią bym chciał miec konto pocztowe XXXX@ppa.pl :D takie inne ;)
[#6] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@SirLEO, post #2

Właśnie! I dlatego jestem gotów wywalić pare zloty na wsparcie dla Was. Sczezłbym bez tego portalu:)
[#7] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?
WWW mnie nie interesuje ale konto pocztowe @ppa... czemu nie. Dobrze byłoby, gdyby to konto potrafiło przekierowywać wiadomości na inne oraz odbierać z innych kont. Jeszcze jedna sprawa, gdyby dało się płacić co miesiąc np. 5zeta (zlecenia stałe z konta bakowego :D ) to już byłoby super - obciążenie żadne a w skali roku dałoby to 60zł i tyle jestem w stanie zapłacić.
[#8] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@SirLEO, post #2

To juz lepiej podac gdzies na stronce numer konta bankowego na ktore mozna sie dorzucic. osobiscie nie potrzebuje kolejnego konta mejlowego :)
[#9] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?

@APC74, post #7

Albo aliasik www/mail :)
[#10] Re: Ile byłbyś w stanie zapłacić rocznie, za każde 50MB przestrzeni (konto email+www) na serwerze PPA?
Mnie osobiście wystarczyłoby niewielkie konto (10MB to aż nadto), jednocześnie mogłoby być tańsze.



Rozmiar dla mnie nie jest istotny. Dużych plików nie przesyłam mailem. Wiele większe znaczenie ma dla mnie niezawodność i brak spamu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem