• Ankieta

Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:

  • tylko porty konsol
    5 głosów 5
  • tylko porty komputerów
    7 głosów 7
  • nie
    20 głosów 20
  • nie mam zdania
    21 głosów 21
  • tak
    74 głosów 74

Ankieta skończyła się 02.07.2006

[#1] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:
odnośnie emulacji NESa na MOS to nie ma zbytnio czego być sympatykiem. Wszystko w stadium pre-alpha i stoi.
[#2] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:
Zakładam, że w pytaniu chodzi o to, czy ja jestem sympatykiem takich emulatorów. Wtedy moja odpowiedź brzmi: nie.



Bo jeśli chodzi o to, czy ogólnie znajdują swoich sympatyków, to chyba oczywiste, że tak. :)
[#3] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:
A mi się wydaje, że są one popełniane tylko po to, aby nabijać liczniki... Zwłaszcza, że w większości przypadków przy portowaniu na OS4 czy MOSa wystarczy "configure && make". Kiedyś, jak portowano na WarpOSa czy PowerUPa to przynajmniej autor się musiał wykazać znajomością czegoś...
[#4] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:

@Marek Szyprowski, post #3

eeee, nie zgadzam się :)

w Generatorze poprawilem endiany, overlaya i dodałem gui i requestery asl
[#5] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:
Emulatory starych maszynek których nie można nigdzie dostać to fajna sprawa - często można pograć w naprawde dobre tytuły. Jednak jeśli można dostać jakąś konsolę czy komputer to lepiej brać. Żaden emulator nie odda klimatu oryginalnej platformy (np. PSX - siedzieć wygodnie w fotelu przed 28' telewizorem, z dobrym padem w ręku, a nie przed 17' monitorem i kombinować na klawiaturze jak można w coś grać bez posiadania 8 palców każdej ręki :)
[#6] Re: Czy porty emulatorów konsol i komputerów, przygotowywane systematycznie dla AmigaOS i MorphOS-a znajdują swoich sympatyków:

@Malin, post #5

Na prawdziwą konsolę do której trzeba polować i dokupywać pojedyncze tytuły cię stać, a na pada do niezliczonych darmowych gier w emulatorze to już nie?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 13:24:08 przez ZbyniuR
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem