• Ankieta

Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:

  • nie wiem, nie grałem
    20 głosów 20
  • Quake 3
    38 głosów 38
  • Quake 2
    57 głosów 57
  • Quake 1
    74 głosów 74

Ankieta skończyła się 14.07.2006

[#1] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
Gîosowaîem na QuakeI bo na 40/33 tylko on rusza (z GFX oczywiôcie)
[#2] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
Grałem tylko w Quake I. Nie mam porównania.
[#3] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
A gdzie opcja, nie interesuja mnie tego typu gry? :)
[#4] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
Quake wiecznie żywy... W dzisiejszych czasach to jak arkanoid albo inny tetris - taka gierka pod wb. ;)
[#5] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:

@MinisterQ, post #4

Quake is dead tak samo jak MOS ;)
[#6] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
Jak dla mnie, to Q2 ma całkiem fajny singiel i dobrą grafikę. Fajnie się przy nim bawiłem.
[#7] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:
Aż sie łezka w oku kręci, jak sobie przypomnę multi w Q1 przez modem na P100 z 32Mb RAM. Teraz czekam na Mediatora i PPC/060. Pogram na Ami, Zobacze jak wyglądają konwersje np. Alien Quake, FvF czy X-Men.
[#8] Re: Moja ulubiona część gry Quake (w tym dodatki) to:

@Thaddeus, post #7

Niedawno ponownie zawitał na moim HD QuakeI. Po kwadransie miałem ochotę ją skasować, ale przypomniałem sobie o dodatku "Aliens". Tak, Quake z tym dodatkiem nabiera zdecydowanie rumieńców. Nie to, zebym się zachwycał ale może być. Do klimatu AlienBreed jeszcze troszeczkę brakuje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem