• Ankieta

Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG

  • nie podoba mi się,
    3 głosów 3.5%
  • mogliby zrobić to lepiej,
    5 głosów 5.9%
  • jak się nie ma co się lubi...
    10 głosów 11.8%
  • nie interesuje mnie to
    12 głosów 14.1%
  • podoba mi się i kupię jak będzie,
    13 głosów 15.3%
  • nie ma co sobie tym głowy zawracać,
    15 głosów 17.6%
  • to przecież i tak się nie pojawi,
    26 głosów 30.6%

Ankieta skończyła się 21.09.2006

[#1] Re: Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG
to przeciez sie i tak nie pojawi na to głosowałem ... :(
[#2] Re: Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG

@pwe, post #1

Oczywiscie ze nie,tak samo jak os4 dla koncowego uzyszkodnika.

Nie mart sie jest pegaz :)
[#3] Re: Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG

@AmiChris, post #2

W świetle wypowiedzi McEvena, z której wynika, że Troika nie ma i raczej nie dostanie licencji na AmigaOS4, przyszłość Amy05 rysuje się marnie. Widzę dwie możliwości. Pierwsza to taka, że Amy05 jest robiona na zamówienie nie związane w ogóle z Amigą, więc zaistnienie OS4 na Amy jest sprawą całkowicie drugoplanową. Druga to taka, że chłopcy z Troiki naiwnie wierzą, że jak skończą sprzęt, to Amiga Inc. wyda im licencję pod naciskiem amigowego środowiska.
[#4] Re: Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Hmm,rzeczywiscie jest taka mozliwosc no ale z tego co pan McEwen mowi chyba niezbyt duze sa szanse na licencje za free.

Hehe,ja myslalem ze MOS ma kiepsko ale aktualnie chbya os4 dogonia go,gorzej jak oba wyladuja w slepym zaulku ;).

Jestem ciekaw ile jeszcze beda czekac zwolennicy os4 na jego wyjscie;bez sarkazmu to mowie,jestem ciekaw.Moze by tak kolejna ankiete ??
[#5] Re: Amy w świetle nowych wieści z TroikaNG

@AmiChris, post #4

Odpowiedz jest jedna: When its done :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem