• Ankieta

Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

  • mam inny pomysł
    4 głosów 5%
  • o osobne notowanie ScenaTOP10
    9 głosów 11.3%
  • nie mam zdania
    9 głosów 11.3%
  • o osobne notowanie SoftTOP10
    11 głosów 13.8%
  • niech zostanie tak jak jest
    18 głosów 22.5%
  • o osobne notowania ScenaTOP10 i SoftTOP10
    29 głosów 36.3%

Ankieta skończyła się 12.01.2007

[#1] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?
Jako, że czuje się winny za zaistniałą ankietę, chciałbym powiedzieć coś od siebie. ;d Nie chodziło mi osobiście o to by zastąpić rowe top 10. Chie chodziło mi też do końca oto by wprowadzić na stałe comiesięczne soft, scene top10. Raczej takie okazjonalne zestwaienia. Nie wiem.. Co pół roku może czy cóś. Ale fajnie by było gdybyśmy mieli obraz za co nie tylko w kwesti gier, ale i softu czy sceny polscy ami portalowicze cenia amisie/tworcow. To by bylo takie pogladowe i moze nawet interesujace. A juz na pewno swieze. :) Polecam. :)
[#2] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?
hmmm. i tak albo super frog albo cilvilisation wygrywa....
[#3] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@Valwit, post #2

Fakt... Amiga to przecież komputer do gier
[#4] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?
Widzę, że jest sporo zwolenników tego pomysłu. Ciekawe ilu z Was będzie głosować
[#5] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@mailman, post #4

Na pewno nie co miesiąc, ale raz na jakiś czas.. :)
[#6] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@Kokos, post #5

Czyli raz na rok?
[#7] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?
Nie gram w nic... Lotusa ostatnio widziałem w lipcu. Nie jest ze mnie jakiś gracz czy coś... Opcja "nie mam zdania" jest dla mnie zadowalająca :]
[#8] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@Radek, post #7

A ja mam inny pomysl - proponuje zrobic osobna liste do gier typu darmowe/szerłer, jednak glosowac mozna tylko na gry opisane w dziale GRY. Jezeli komus podoba sie gra nie opisana, to po prostu musi zrobic opis, lub ktos inny musi go zrobic. Oczywiscie opisy moga sie dublowac, poniewaz fajnie jest wiedziec co mysla na temat gry rozni gracze.



Prawda ze fajny pomysl? I pozyteczny?
[#9] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@Andrzej Drozd, post #8

Pomysł jest dobry, nawet bardzo dobry, lecz nie sądzę, aby wpłynął na motywację w jakiś znaczący sposób. Ludzie są zbyt leniwi. Sporo nowego oprogramowania się pojawia, sporo jest zapytań na forum na jego temat, lecz jakoś nikt nie kwapi się, żeby je opisać. A mogłoby to oszczędzić wiele miejsca na portalu i raz a dobrze odpowiedzieć na większość podstawowych zapytań.
[#10] Re: Czy jesteś za rozszerzeniem aktualnego notowania GamesTOP10?

@mailman, post #9

W sumie racja, ale moze jednak warto zrobic osobna liste dla tego typu gier? Ja sam niezbyt czesto, a ostatnio praktycznie wcale nie glosowalem, poniewaz praktycznie nie gram gry komercyjne. Jakos nie mam czasu ostatnio, a z drugiej strony tyle jest lepszych gier niz te ktore sa w czolowce, ale jezeli tylko ja mam na nie glosowac, to mija sie to z celem, chyba...

A na shareware chetnie bede glosowal, bo jednak jest pozytywna magia w takich grach i przewaznie w takie gry gram.



Jezeli nawet nikt nie bedzie chcial opisac nowej gry, to mozna zaproponowac dobra gre. Napewno duzo jest takich ktorych nie znam, bo nie ma takiej mozliwosci abym wylapal wszystko z Aminetu. Jak mi sie spodoba, to opisze :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem