• Ankieta

W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

  • Oczywiście tylko jabłko z ziemniakiem może to sprawić!
    7 głosów 7
  • Jak na mój gust, należy zmieszać ziemniak z truskawką.
    9 głosów 9
  • Wydaje mi się, że należy zmieszać muchomor z ziemniakiem.
    19 głosów 19
  • Niestety staruszku, to nie moja dziedzina.
    34 głosów 34

Ankieta skończyła się 14.05.2010

[#1] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?
Skad mam wiedzieć, skoro nie dostałem jeszcze #2
[#2] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@MaveRick, post #1

MaveRick, proszę uzbrój się w cierpliwość. Może właśnie to Twój głos stanie się decydującym odnośnie tego, jak potoczą się dalsze losy Elviry...



Jak na razie bardzo ciekawie wychodzą wyniki, dzięki za zainteresowanie!!!

[#3] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@BagoZonde, post #2

Na pewno oddam głos jak tylko zapoznam się ze sprawa :P
[#4] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?
A czemu nie można zmieszać jabłka z truskawką? Sympatyczny bardzo dżemik otrzymamy, reszta kombinacji jest cokolwiek niezdrowa.
[#5] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Niestety Grzegorzu, ale o ile w programowaniu jesteś asem przestworzy to z magią chyba nie miałeś wiele wspólnego. Właśnie z połączenia jabłka z truskawką wychodzi Super Dżem, ale to nie kategoria zaklęć magicznych a zwykły przepis kulinarny ;). Gratuluję za to wyczucia smaku ;).

[#6] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@BagoZonde, post #5

Dodam, że otrzymanie właściwej mikstury dla zaklęcia zatrzymania czasu ma ścisły związek z pewną grą na Amigę - może ktoś się domyślił? O ile oczywiście Elvira będzie chciała taki czar zdradzić - o ile oczywiście Elvira ten czar zna!



Opcji jest kilka ;).

[#7] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@BagoZonde, post #6

Widzę, że po największej grupie laików, najwięcej głosów mają amatorzy toksykologii . Elvira jak dobrze w tym kotle zamiesza to jeszcze pana Harkonnena na zasłużony wieczny spoczynek odeśle .
[#8] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@Grzegorz Kraszewski, post #7

A kto mówi, że on to świństwo chce wszamać? Solanina+muskaryna=zatrzymanie czasu i tyle :)
[#9] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@recedent, post #8

Chcieć, to pewnie nie chce. Ale może to zjeść mimo woli...
[#10] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?
A nie można zrobić z ziemniaków frytki a muchomorka przysmażyć wg przepisu na grzybki halucynki?
[#11] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@pampers, post #10

Pampers, cii... młodzież też to czyta ;)



Więc pewnie nie wiecie z jakiej to gry zapożyczyłem przepis?



Jedna z odpowiedzi rzeczywiście powoduje zaburzenia czasoprzestrzeni jak to bywa w grach "na czas" ;).

[#12] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?
Nie no, panowie (i panie), jak się nam wątek rozwinie jeśli Elvira nie będzie znała odpowiedniej mikstury? Chyba, że po cichu liczycie, że Harkonnenowie wezmą ją "na spytki", np. przy pomocy "wygodnego fotela" i "miękkiej poduszki".
[#13] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@recedent, post #12

O to się nie martw Recedencie :), na każdą akcję znajdzie się reakcja, jak w życiu - wszystko toczy się dalej i tylko przerwa między kolejnymi wydaniami magazynu sprawia, że zdaje się nam, iż wydarzenia stoją w miejscu. Myślałem za to, że kojarzyć możecie z jakiej gry zapożyczyłem wszystkie komponenty oraz jedno z tych połączeń, które rzeczywiście w tej grze zatrzymuje czas - a tym razem nie jest to gra charakteryzująca się "mrocznością" - wręcz przeciwnie.

[#14] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #2, co odpowie Elvira na postawione pytanie odnośnie mikstury?

@BagoZonde, post #13

Jedna z powyższych mikstur rzeczywiście zatrzymuje czas w grze Wiz'n'Liz. Nie padło jednak na to, by zdradzić ową tajemnicę Domowi Harkonnenów. No to teraz będzie akcja ;).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem