Komentarze do artykułu: Dune

[#1] Re: Dune
Muzyka to również mocna strona gry. Łącznie upakowano na trzech dyskach trzy moduły muzyczne: tytułowy oraz dwa w trakcie gry - pierwszy z nich przygrywa nam podczas penetracji pałacu, a drugi podczas lotu ornitopterem i zwiedzania sietchy. Szczerze muszę powiedzieć, że są to jedne z najlepszych modułów jakie kiedykolwiek przyszło mi słyszeć. Należą wręcz do klasyki modułów amigowych. Do gry pasują idealnie i znakomicie wzmacniają swoistą atmosferę gry.




Może teraz mało kto pamięta, ale przyznam że sam o tym nie tyle zapomniałem co też nie wiedziałem. Wydawało mi się, że moduły z Dune są perfekcyjne do czasu aż nie usłyszałem ich pierwowzoru, z oficjalnej płyty Soundtrackiem do gry. Była taka płyta jako dodatek. Aktualnie jak można przeczytać na sieci jest bardzo trudno taką zdobyć.



Troche informacji o tym jest na samym dole strony:



http://www.arrakis.co.uk/dunegameone.html

[#2] Re: Dune
Jakby ktos chcial posluchac, to na http://perso.wanadoo.fr/dazeland/Musica.html sa dostepne moduly z Dune'y :)



KLIK :D
[#3] Re: Dune

@grxmrx, post #1

MAm taką płytę z instrumentalnymi wersjami modułów z Dune'y. Płyta zawiera też utwory z filmu. Tylko niewiem czy jest to oficjalna publakacja czy też nie, bo nagrała mi ją siostra:) (swoja drogą potrafiłą grać w Dune od 8:00 do 23:00 [zasilacz aż parzył, a obiad jadła przy A600:) ]) Płyta jest całkiem niezła ale nie ma to jak moduły z gry :D
[#4] Re: Dune

@Orson, post #3

Exxos - Dune Spice Opera
Warto posłuchać, zagrane na prawdziwych instrumentach...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem