Komentarze do artykułu: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine

[#1] Re: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine
Hmmm.. piękna recenzja.. ale nijak ma się do screenów. Teksturki trącą myszką, ta samo jak złożoność obiektów.. no, ale to alphaversion i zawsze mogą zmienić grafika :D Ja się piszę!
[#2] Re: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine
No, no ładne cacko! Oby tylko dokończyli swój produkt, a demo może uruchomię na voodoo o ile kiedykolwiek ruszy mi Warp3D, bo już przestaje wierzyć, że on działa na moim configu (mediator, PPC, 64MB RAM) :) Twój opis dema tej gierki podoba mi się silnie!
[#3] Re: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine
"Ważne, aby postać i inne obiekty były jak najbardziej realistyczne pod względem tekstur, animacji i rozdzielczości. Mam nadzieję, że bedą lepsze od Silent Hilla 1 i tak dobre jak w Silent Hill 4."



Z tym to juz troche przesadziles :) W Silent Hill 4 postacie mialy kazda po tyle polygonow co tutaj poszlo na cale otoczenie :D

No i wogole, silnik nie prezentuje sie zbyt rewelacyjnie jak na dzisiejsze czasy. Zobaczymy w nastepnej wersji (juz jest na OS4), ta ponoc wystepuja jakies postacie juz, moze poprawili grafe ogolna.

Ale artek calkiem fajny :)
[#4] Re: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine
Trochę nowych informacji o tym zaprzestanym w rozwoju projekcie. Jak się okazuje powodem kłopotów był pad twardego dysku. Po odzyskaniu danych udało się odzyskać pewne relikwie, które zostały udostępnione. Więcej informacji w wątku na forum [b]AmigaWorld.net.
[#5] Re: Secret of my Soul (SomS 3D) - alpha engine

@mailman, post #4

Pytanie czy coś z tego będzie?
Engine był całkiem przyjemny na A1200 PPC i BVision, aż prosi się o klimatyczną ścieżkę dźwiękową i kawałek fabuły + jakaś fajna interakcja z postaciami :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem