Komentarze do artykułu: Gods

[#1] Re: Gods
Czy udało się komuś dostać do Treasure Room w Level 2, World 3 (ten ze smokiem)?
[#2] Re: Gods

@mailman, post #1

Taaaak, w levelu drugim byłem prawie wszędzie. Swoją drogą takich treasure roomów w każdym levelu jest kilka, więc opisz go dokładniej. Może Ci chodzi o pokój, gdzie można otrzymać Wieeelki diament, służący jako wabik dla smoka??? Albo o jeszcze inny??? Opisz sytuację!
[#3] Re: Gods

@Orson, post #2

W solucji, którą popełniłem odkryte są wszystkie tajemnicze pokoje za wyjątkiem jednego Treasure Room w trzecim etapie drugiego świata. Są to drzwi nad kaplicą (tam gdzie trzeba donieść krzyż w zamian otrzymując smoczy diament). Nie wiem jak te drzwi otworzyć, a konkretnie jak zdobyć Treasure Key do tych drzwi.


Przy okazji. Każdy etap (Level) podzielony jest na trzy poziomy (World). W każdym World jest tylko jeden Treasure Room ;)
[#4] Re: Gods

@mailman, post #3

Trzeci screenshot od góry w recenzji-jakim sposobem można się tam dostać nieużywając trainera? (z jego pomocą tam byłem, lecz chciałbym tego dokonać uczciwie)
[#5] Re: Gods

@Orson, post #4

Eeee... Nie pamiętam. A w solucji nie jest opisane?
[#6] Re: Gods

@mailman, post #5

W solucji nic na ten temat nie pisze. "Tamto" miejsce jest zupełnym bajerem, nie jest wymagane do ukończenia drugiego World w Level 1, mimo to jestem ciekaw jak tam można wleźć (oczywiście bez użycia trainera)
[#7] Re: Gods

@Orson, post #6

Nie chodzi przypadkiem o te ukryte przyciski zarówno w Level 1 jak i Level 2? Mnie się kiedyś tam udało wejść.
[#8] Re: Gods

@mailman, post #7

Naciskanie ukrytych przycisków nic nie daje (w level 1,world 2 są dwa ukryte przyciski, w world1 jest tylko jeden, naciśnięcie go owocuje dostaniem kryształu i nic więcej), moim zdaniem dostanie się w "tamto" miejsce byłoby możliwe tylko za pomocą napoju wysokiego skoku ewentualnie może jakaś półka się wysuwa pod wpływem odpowiedniej kombinacji dźwigni.. w każdym razie w solucji nic na ten temat nie ma, samemu próbowałem wiele razy i nic.

Jakbyś kiedyś znów tam dotarł dopisz do solucji jak tam się dostać, to jedyne miejsce, w którym jeszcze nie byłem bez użycia trainera.
[#9] Re: Gods

@Orson, post #8

Ale wiesz, że w przypadku tych przycisków chodzi o prędkość ich wciśnięcia, a nie fakt wciśnięcia?
[#10] Re: Gods

@mailman, post #9

Wiem, przykładowo ukryty przycisk w level 1 world 1 trzeba nacisnąć w ciągu dwóch chyba minut od rozpoczęcia gry co jest napisane w solucji. O przeciągu czasowym pozostałych przycisków w world2 nic nie pisze. Jak uda mi się dostać do "tego" miejsca napiszę jak tego dokonałem. Z ciekawości sprawdziłem jak sprawa wygląda w wersji demo Gods, lecz w niej w ogóle nie ma tam "tego" miejsca.
[#11] Re: Gods
czemu wpisany jest bledny rok powstania gry 1990 ?



wszedzie informuja ze rok powstania 1991



http://hol.abime.net/2754
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem