Komentarze do artykułu: FBlit

[#1] Re: FBlit
Myśle, że Fblit jest jedną z najważniejszych łatek. Bez niego Amisia bez karty GFX jest całkiem bezradna! Sam używam go od kilku miesięcy i stał się dla mnie naturalną częścią systemu.
[#2] Re: FBlit

@Orson, post #1

Nie uzywalem fblita, wolalem kupic karte gfx, bo moim zdaniem w
dzisiejszych czasach to amiga bez gfx jest bezradna....
[#3] Re: FBlit
Obaj macie racje. Jednak w moim przypadku aby mieć kartę graficzną musiałbym wyposażyć się w BPPC z BVISON, albo w obudwę tower z ZII, albo lepiej z Mediatorem. Jak zwykle wszystko rozbija się o kasę. Też chciałbym mieć kartę GFX, wreszcie miałbym lepszą rozdzielczość niż 640x480, no i wreszcie mógłbym pozwolić sobie na dowolną tapetę, i gry szubciej by chodziły, i więcej chipu by było, bla bla bla bla...
[#4] Re: FBlit

@Kaczus, post #2

Kaczus bezradna tak samo jak i ja kiedy widze ceny kart gfx.
[#5] Re: FBlit
Czy to czasem w tym śmietniku po kliknięciu pojawiał się łeb znanego okularnika?

Dziwne, że komentarz został dodany tutaj a nie tutaj https://www.ppa.pl/programy/benchtrash.html.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2024 18:36:27 przez amikoksu
[#6] Re: FBlit

@Bibek, post #4

Są jednak pewne opcje 2w1 (turbo+RTG): Warp na 060/040, Pistorm, Vampire...
1
[#7] Re: FBlit

@Jacques, post #6

19 lat temu też byly?
1
[#8] Re: FBlit

@Valwit, post #7

Żyjemy w obecnych czasach i jak ostatnio sprawdzałem, był 2024 rok.
1
[#9] Re: FBlit

@Jacques, post #8

jak ostatnio sprawdzalem to odpowiadales na posta z 2005 roku
[#10] Re: FBlit

@Valwit, post #9

Jeśli dobrze pamiętam, w AmigaOS 3.2.x, FBlit jest deprecated. Co więcej - nie zadziała.

Zresztą system zachowuje się jak z FBlit.

Niech ktoś mnie poprawi.
[#11] Re: FBlit

@Valwit, post #9

Faktycznie! Dzięki za naprostowanie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem