Komentarze do artykułu: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon

[#1] Re: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon
Pozwole sobie zauwazyc ze mozna gre przejsc druzyna nowostworzona, jest to trudniejsze ale przyjemnosci wiecej.

Gralem teamem z eob 1 i gra byla za latwa...

[#2] Re: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon
Tak,w gwoli scislosci oczywiscie ze sie da przejsc postaciami wygenerowanymi.jest duzo wiecej frajdy :D
[#3] Re: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon

@AmiChris, post #2

Kiedyś słyszałem, że importowanie teamu z EOB1 sprawiało kłopoty w niektórych wersjach EOB2. U mnie z plecaka znikły niektóre przedmioty.

EOB2 przeszedłem na oba sposoby, tzn drużyną z EOB1 i nową. W drugim przypadku było dużo trudniej ze względu na sćiany, które można zniszczyć tylko czarem "disintegrate" (a ten wymaga poziomu chyba 11, co w przypadku gry nową drużyną jest możliwe tylko poprzez nabijanie punktów doświadczenia na odradzających się w konkretnych miejscach potworach).

[#4] Re: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon

@Orson, post #3

O ile wiem, to problemy z importem drużyny występowały tylko na pc.Przeszedłem obie części kilka razy i nigdy nie było problemów, a import robiłem WIELE razy (w jedynce nie było identyfikacji, ale po przeniesieniu save'a do dwójki wszystkie magiczne przedmioty pojawiały się zidentyfikowane).

Przedmioty które nie mają zastosowania w dwójce, nie są importowane.
[#5] Re: Eye of the Beholder 2 - The Legend of Darkmoon

@Orson, post #3

Nie trzeba nabijać poziomów, bo istnieje inny sposób zniszczenia ścian.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem