Komentarze do artykułu: Desert Racing of BarDos - demo

[#1] Re: Desert Racing of BarDos - demo
Na moim classicu 030/50 + 64FAST gra wyciâga maksymalnie 4 FPS przy wyîâczeniu detali. Tak wiëc o pîynnej grze nie ma mowy.

Sam design gry nie podoba mi sië, ale to moűe teű dlatego, űe wszystko mam na koôci AGA. Denerwuje mnie to, űe spotkanie z jakâkolwiek przeszkodâ koďczy sië wytraceniem prëdkoôci i odbiciem wîaônie jak piîka.

Bardzo podobaî mi sië rzeczywisty sposób reagowania jak np. w Rally Cross bodajűe na PSX - pojazd wywracaî sië bâdú ocierajâc sië o przeszkodë zmieniaî tor przechylajâc sië, etc. To wpîywa na podniesienie grywalnoôci choę i tak na moim sprzëcie o grywalnoôci nie moűna mówię.

Mimo wszystko sama gra nie jest zîa, brakuje jednak kilku rzeczy przytoczonych przez pana recenzenta :).

Brakuje mi teű trochë speedowej muzyki :).

[#2] Re: Desert Racing of BarDos - demo
Grajac na WinUAE dochodze do wniosku, ze ta gra nie jest fajna. Fatalne sterowanie- zbyt "ciasna" plansza w demie, wlasnie wylatywanie w powietrze i bardziej podoba mi sie XTReme racing od tego produktu.
[#3] Re: Desert Racing of BarDos - demo

@Lord_10up, post #2

Grałeś z łatką, czy bez?
[#4] Re: Desert Racing of BarDos - demo

@mailman, post #3

Niestety, ale nie doszukalem sie latki na stronie gry:/ Chyba, ze latka owa jest od raz zainstalowana w archiwum z demem?
[#5] Re: Desert Racing of BarDos - demo

@Lord_10up, post #4

Łatka jest na życzenie (był news, jest napisane o tym w tekście). Miała się oficjalnie pojawić w zeszłym tygodniu, lecz jak widać mają jakiś obsuw. Z łatką gra jest o wiele wygodniejsza i ogólnie odczuwa się większą grywalność. Nieporównywalnie do wersji demonstracyjnej dostępnej do pobrania ze strony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem