Komentarze do artykułu: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

[#1] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES
FE 5 na GBA jest jeszcze lepsza :D
[#2] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@AmiChris, post #1

FE V jest na SNES... chyba coô ci sië znowu pomyliîo z rzymskimi liczbami, Krzysiu
[#3] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@Solo Kazuki, post #2

Ciekawa konkuręcja dla pecetowej sagi "Heros'a"
[#4] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@ZigZag85, post #3

Eee... gra jest w caîkiem innym stylu. HoM&M to wîaôciwie taki monopol z elementami prostej taktyki w klimatach fantasy, a to jest rasowy SRPG.
[#5] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES
Dla zainteresowanych tą grą - jest już wersja tłumaczona w 98%
[#6] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@Solo Kazuki, post #5

Fajnie, zgłoś się na GG albo właź na IRCa to o tym pogadamy ;).
[#7] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES
Mam pytanie: czy jest możliwe przegranie ROMu z tą grą w angielskiej wersji na jakiegoś Carta do oryginalnego SNESa?? Posiadam SNESa europejskiego (PAL), noszę się z zamiarem kupna przystawki do cracowania gier (kiedyś widziałem taką skrzyneczkę doczepialną do SNESA (miała stację 3,5" i port serial), może z jej pomocą dałoby się tego dokonać? Recenzja tej gry zachęca do zagrania, lecz gry SNESowe (moim zdaniem) mają klimat jedynie wtedy gdy są rozgrywane na oryginalnej maszynce:)

[#8] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@Orson, post #7

Z tego co wiem, to da się tak zrobić za pomocą specjalnego cartridge zawierającego SRAM nagrywanego za pomocą soecjalnej przystawki. Kiedyś widziałem coś takiego na Allegro.
[#9] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@Solo Kazuki, post #8

seria jest świetna - jestem fanem ;)
- szkoda, że ostatnio nie słychać o nowych wersjach
[#10] Re: Fire Emblem IV: Seisen no Keifu - SNES

@jokov, post #9

Dostępne jest pełne tłumaczenie na język angielski, łatka do ściągnięcia jest dostępna tutaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem