Komentarze do artykułu: Turrican 2 - The Final Fight

[#1] Re: Turrican 2 - The Final Fight
Dźwięk wyceniony na 90%? Ciekawe, co przeszkodziło w wydaniu najwyższej noty? (a wiele osób na pewno by się ze mną zgodziło, że muza w tej grze jest doskonała)
[#2] Re: Turrican 2 - The Final Fight

@El Amigos, post #1

Rozumiem, że wg Ciebie powienienem dać 100% za oprawę dźwiękową. Nie da rady, nigdy nie przyznam oceny 100%, bo to oznacza doskonałość, a ta raczej nie występuje w przyrodzie...
[#3] Re: Turrican 2 - The Final Fight

@PopoCop, post #2

Eeeee, to nigdy nie dasz 100%? ;)



Któraś gierka musi sobie zasłużyć. Albo Ty jesteś taki wybredny. :D
[#4] Re: Turrican 2 - The Final Fight

@El Amigos, post #3

100% to gra doskonała, w której wszystko jest idealne. Nie spotkałem takiej gry i chyba nie spotkam. Tak więc maksymalnie mogę dać 99%. No chyba, że pojawią się propozycje korupcyjne - jestem na nie otwarty :)
[#5] Re: Turrican 2 - The Final Fight

@PopoCop, post #4

Dobra! daję Ci 200 pln jak turricanowi przyznasz 100% :P
[#6] Re: Turrican 2 - The Final Fight
Kultowa gierka,aż się łezka w oku kręci,przeszedłem chyba z 30 razy,eh i pomyśleć że mineło już 13 lat!
[#7] Re: Turrican 2 - The Final Fight

@wesker, post #6

Tylko tyle? Ja każdą część skończyłem spokojnie ze 100 razy.
[#8] Re: Turrican 2 - The Final Fight
Intro wygląda tak jak wygląda, bo jest stylizowane na staroszkolne produkcje anime, którymi autorzy gry wręcz się fascynowali. Zresztą wiele rzeczy w tej grze jest stylizowane na coś związengo z animowano-growym przemysłem japońskim - na ten przykład levele "latane" pełnymi garściami czerpią z automatowo-konsolowej serii Thunder Force (momentami wręcz bezczelnie zrzynają jakiś sprite czy pomysł).
[#9] Re: Turrican 2 - The Final Fight
Intro, czyli atak na statek kosmiczny, abordaż i wejście "szefa" w pelerynie i zbroi to ewidentne nawiązanie do pierwszych scen epizodu 4 "Gwiezdnych wojen". Jak mogłem tego wcześniej nie skojarzyć?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem