Komentarze do artykułu: Instalacja Apache

[#1] Re: Instalacja Apache
Nice!



Cool artek.Cool sofcik. Oby tak dalej.

[#2] Re: Instalacja Apache
Szkoda ze tak pozno ten artykul, nie bylo komu napisac????
[#3] Re: Instalacja Apache

@pepson, post #2

Trzeba było samemu wcześniej napisać to by był. To chyba proste
[#4] Re: Instalacja Apache
Pragnę poinformować, że za sprawą Arkadiusza Arcimowicza miałem okazję przetestować na AmigaOS 3.9, ze skutkiem pozytywnym następujące oprogramowanie:



- Apache z PHP,

- AmiTCP,

- MySql,

- Geek Gadget.



Zainstalowałem OS 3.9 na pustym dysku. Nie skorzystałem z opcji instalacji oprogramowania internetowego dołączonego do OS 3.9. Jako stosu TCP użyłem AmiTCP. Opis instalacji i konfiguracji w/w oprogramowania znajdziecie na PPA.



Arkadiusz Arcimowicz oprócz AmigaOS 3.9 przysłał kartę sieciową opartą na chipsecie RTL8139DL. Okazało się, że nie współpraduje ona poprawnie ze sterownikiem FastEthernet.device dołączonym do Mediatora. Co ciekawe Arek używał tej karty na co dzień pod swoim OS 3.9 ze stosem TCP Genesis. Jednak nie zawsze - jak relacjonował - pracowała poprawnie. Ponadto Miami nie podaje poprawnego MAC adresu karty sieciowej. U mnie owa karta pod Miami i AmiTCP nie chciała działać w ogóle.



Należy zauważyć, że Elbox nie wymienia chipsetu RTL8139DL jako przetestowanego z FastEthernet.device. Wymienia zaś chipset RTL8139D. Osobiście korzystam właśnie z karty z układem RTL8139D.



Zaznaczę jeszcze, że nie miałem żadnych problemów z instalacją w/w oprogramowania pod AmigaOS 3.9.

[#5] Re: Instalacja Apache
Ciekawe czy aotor tu zaglâda

Zauwaűyîem bîâd jak juű zaîoűymy bazë dodamy tabelë i rekordy do niej. To aby zobaczyę czy tam sâ piszemy nie "SELECT * FROM ludzie;" a "SELECT * FROM czlowiek;" bo chcemy zobaczyę zawartoôę tabeli. A juű myôlaîem űe coô robië úle.

Ciekawe űe nikt tego wczeôniej nie zgîosiî.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem