Komentarze do artykułu: Benefactor

[#1] Re: Benefactor
Mam pytanie: jaką różnicę w grze daje ustawienie innego poziomu trudności? Większe ubytki energii przy np. upadku z wysokości? Trudniejsze zagadki?

[#2] Re: Benefactor

@PopoCop, post #1

Większe ubytki energii. Zagadki są takie same.
[#3] Re: Benefactor
Niedawno ukończyłem "Benefactora" i z tej okazji ściągnąłem sobie z PPA plik ze ścieżką dźwiękową tej świetnej gry. Niestety ścieżka nie jest kompletna, brakuje np. muzyki ze świata "Stones'n'Bones". Dlatego polecam pełną ścieżkę, która znajduje się na stronie http://amigames.soundbomb.net/
[#4] Re: Benefactor

@PopoCop, post #3

Ciekawe jak to się stało ;) Wrzucę dzisiaj pełne archiwum, bo sam pamiętam, że wyciągałem muzykę z tej gry.
[#5] Re: Benefactor
UWAGA!!!!

Na levelu numer 6 są ukryte dwa przejścia:

Jeden obok maszyny barwiącej;

drugie w pomieszczeniu z farbą na samej górze.

:D ;)
[#6] Re: Benefactor
[#7] Re: Benefactor

@Corwin, post #6

nie zgadzam się
[#8] Re: Benefactor
jak przejsc komnate: 4. SILENTS?

jakos nie moge ruszyc dalej...
[#9] Re: Benefactor

@moniika, post #8

Po wzięciu klucza uwolnij drugiego stworka (tego z sąsiedniej komnaty). Klucz pasuje do obu klatek stworków jednocześnie!
[#10] Re: Benefactor
Gdzie ten dodatkowy dysk Roberta
[#11] Re: Benefactor

@simka113, post #10

Na jego stronie (jeżeli nie skasował).
[#12] Re: Benefactor

@mailman, post #11

W tej chwili mój dodatkowy dysk do Benefactora leży na Aminecie:

http://aminet.net/package/game/data/BenDisk4

Instalacja jest prosta - skopiować jeden plik (wersja WHDLoad), lub nagrać obraz ADF na czystą dyskietkę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem