Komentarze do artykułu: Wing Commander

[#1] Re: Wing Commander
Ostatnio w to grałem jeszcze na A500 z 0,5 SLOWu... Przeszedłem z jedną misję, najbardziej z tego wszystkiego podobał mi się symulator treningowy. Nawet nie pamiętam, czy sprawzdałem jak działa na A1200.
[#2] Re: Wing Commander
Ktoś grał w wersję na CD32 i może potwierdzić, że lepiej wyglądała?
[#3] Re: Wing Commander

@koodlaty, post #2

No, wersja CD32 wygląda znacznie lepiej niż wersja ecs/aga :D Imho to bardzo bardzo dobra gra :D
[#4] Re: Wing Commander

@Olo, post #3

dobra - to poproszę obraz iso :D
[#5] Re: Wing Commander

@koodlaty, post #2

Wersja CD32 wygląda tak jak wersja PC. Ktoś chce zobaczyć te same screeny w wersjach 32 versus 256 kolorów?

:D



[#6] Re: Wing Commander

@Rodzyn, post #5

Poprosiłbym: ogi.sgc@gmail.com

BTW - szkoda, że druga część nie wyszła na amigę - nie widziałem, żeby poza większą ilością animacji jakoś engine stał się "cięższy"
[#7] Re: Wing Commander

@koodlaty, post #6

Poprosiłbym: ogi.sgc@gmail.com

Oki! Ale jutro OK?

Faktycznie, engine na oko wcale się nie różni... Dalej liczba obiektów jest ograniczona... A akurat z odtwarzaniem animacji Amiga nie ma problemu... Zaważyła chyba mała popularność WC1 i krytyka z jaką się spotkał w amigowym środowisku
[#8] Re: Wing Commander

@Rodzyn, post #7

A ja to chciałbym by dało się wykonywać secret missions. Na blaszaka są dwa zestawy, a na Ami nie było nic:( A może da się to jakoś przekonwertować...?
[#9] Re: Wing Commander

@OSH, post #8

Kupić Pegaza, zainstalować DOS BOXA i pyknąć sobie w wersję PC :)

No ale jeśli ktoś by przekonwertował SM na Ami, to pierwszy KUPUJĘ :) (tak tak, za kasiorkę)
[#10] Re: Wing Commander

@Rodzyn, post #9

Można też A1 ;)
[#11] Re: Wing Commander
Mimo iż nie ukończyłem Wing Commnder'a, do dzisiaj twierdzę, że ta gra jest wspaniała. Co prawda na A500 chodziła strasznie, ale nie zrażałem się tym.
[#12] Re: Wing Commander
Przeszedłem 2 razy. Zarywanie na A600 miało swoje uroki - trudniejsza rozgrywka i bardziej sie wydawała realistyczna :)
[#13] Re: Wing Commander

@bombermax, post #12

Skończyłem Wing Commander-a niemiecką wersję na A500 w latach 90-tych (tylko taka była dostępna). Pamiętam że wyczekiwałem na ten tytuł długi czas. Na PC pojawił się WCII wcześniej niż port WC na Amidze. Symulator jest genialny mimo że port na Amigę nie był zrobiony najlepiej. Nie ma on 32 kolorów jak większość gier ECS. WC na Amigę posiadał zaledwie 16 kolorów, aby oszczędzać zasoby. Teraz widzę że płynności nabiera z Fast RAM-em i procesorem 030 na mojej A2000. Wersja na CD32 jest rewelacyjnie płynna już na procesorze 020 dzięki AKIKO (szybsza konwersja grafiki 3D). Na WHDLoad jest dostępna wersja, gdzie możemy wybrać prędkość gry. Dla 060 jedyny wybór to najniższa prędkość (pozostałe tak przyspieszają grę, że nie da się w nią grać). Uwielbiam ten tytuł i często do niego wracam. Pozdrawiam
[#14] Re: Wing Commander

@Atreus TedBeer, post #11

Tu grają w WC, też mają problem z klatkowaniem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem