Komentarze do artykułu: Eye of the Beholder

[#1] Re: Eye of the Beholder
W grze występują postaci określane jako "drows". Jak Wam się wydaje, jak można ich po polsku określić (nazwać)?
[#2] Re: Eye of the Beholder

@mailman, post #1

Mroczne Elfy:) Takie tłumaczenie było zastosowane bodajże w Baldur's Gate.
[#3] Re: Eye of the Beholder

@Lord_10up, post #2

A fuj baldur's gate,

to jest z jednego ze swiatow AD&D-Forgotten Realms,

slyszeliscie o Drizzt Do Urden :

Tu



Ten pan jest drowem i ma fajna panterke:),pochodzi z Menzobarranzan podziemnej krainy drowow,polecam goraco :)
[#4] Re: Eye of the Beholder
Co tu robią zrzuty z dwójeczki?
[#5] Re: Eye of the Beholder

@cholok, post #4

A które to i po czym poznałeś?
[#6] Re: Eye of the Beholder

@mailman, post #5

Rys. 5,6,7. Jest to Dran Dragore (czy jak mu tam) w postaci kapłana, a potem po przemianie w smoka. Jest to ostatni przeciwnik do pokonania w Świątyni Darkmoon. A następny obrazek pokazuje tę świątynię przy wejściu, gdzie klerycy zastawiają pułapkę. Każdy kto grał to wie.
[#7] Re: Eye of the Beholder

@cholok, post #6

Ja już dawno w to grałem i nie do końca pamiętam takie szczegóły. Zaraz sprawdzę dlaczego obrazki się pomieszały.
[#8] Re: Eye of the Beholder

@mailman, post #7

Nie wiem co się pochrzaniło i skąd te obrazki się tu wzięły. Będzie poprawione.

W sumie to fajnie, że są ludzie, którzy tak bardzo wnikliwie analizują to, co zamieszczamy na portalu. Dziękuję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem