Komentarze do artykułu: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku

[#1] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku
Dobry wywiadzik i miło się czyta. Szakunec dla Sz P Staruszka MDW. ;d
[#2] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku

@Kokos, post #1

Mało jest wywiadów które przeczytałbym od początku do końca. W tym widać, że luźna rozmowa nie była robiona "na siłę":)
[#3] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku
Swietny wywiad z nieprzecietnym czlowiekiem. Podoba mi sie otwartosc i szczerosc wywiadowanego. Dobrze rozumiem jak to wowczas bylo z AMOSem i LK Avalonem, nota bene sam tworzylem mniej wiecej w tym czasie. Życze Mariuszowi samych sukcesow w programowaniu, moze kiedys nawet sie spikniemy przy jakim projekcie - toz dziwne zycie jest :) pozdrawiam
[#4] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku
Kokos, Lord_10up:

Dziękuję bardzo za miłe słowa Dobrzy Ludzie. :) Jednak to nie moja zasługa. Ja tylko odpowiadałem na pytania. Wszystko załatwił prowadzący wywiadzik. Od "zmuszenia" mnie do załatwienia sprawy z Avalonem. Ja po prostu powiedziałem to co pamiętałem. Ja niestety mam bardzo słabą pamięć i cudem jest, że tyle pamiętam. To przecież było 9 lat temu...





Mel:

Bardzo mi miło. :) Ja się odważyłem przyznać do gier z tamtych czasów. Może i Ty to zrobisz? :) Przecież Ty nie masz powodów do wstydu... Chętnie poczytam stare wspomnienia kogoś kto kuma tamte (bluzgane czasem przez niektórych) klimaty. Chętnie dowiedziałbym się co robią dzisiaj ludzie, którzy kiedyś coś grzebali w tej dziedzinie. Na starość zrobiłem się bardzo sentymentalny... Nie daj się prosić. Czekamy na dłuuuugi wywiad. :)
[#5] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku

@MDW, post #4

Przyznaje, że zrobilem sie bardzo gadatliwy - az sie ciśnie na usta

"na starosc", ale nie, czuje sie bardzo młodo, choć przybylem z

Nicosci dlugo przed gwiezdnym debiutem Lucasa'a. Jesli ktosc mnie

solidnie przycisnie, to moze troche pomarudze na tematy z tamtych,

przynajmniej dla mnie, wspanialych czasow :)
[#6] Re: Rozmowa z MDW - autorem gry Rycerze Mroku

@Mel, post #5

Świetnie. Dla mnie te czasy mogły być wspaniałe. Jednak niezbyt były. Straciłem kupę czasu na bzdury, basici. Dla mnie tamte czasy to "czasy niewykorzystanych szans". Gdybym wtedy miał dzisiejszy mózg i możliwości... :D



A że ktoś Cię przyciśnie to raczej jestem pewien. :) Nie mogę się już doczekać. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem