Komentarze do artykułu: Body Blows Galactic

[#1] Re: Body Blows Galactic
Ta gra jeszcze przed Mortalem była KOLOSEM w śród bijatyk dla dziecka którym wówczas byłem.
[#2] Re: Body Blows Galactic
jedna z lepszych bijatyk swietna muza Alistera Brimble !!! ..

dla mnie hit !!!
[#3] Re: Body Blows Galactic

@Czarny, post #1

EDIT: Przepraszam, to miało być w komentarzach do gry Body Blows Galactic. Nie mam pojęcia jak tu wylądowało.

--
Zamówiłem sobie w końcu tą grę w wersji AGA. Myślę, że szykuje się fajna zabawa, szczególnie dlatego, że postaci jest tak dużo i są tak różnorodne.

Nie to co w Mortal Kombat, gdzie ze 3 postacie są identyczne (Scorpion, Sub-zero i ktoś tam jeszcze).

Pamiętam jak kiedyś grałem w Body Blows (zwyczajny) i bardzo mi się podobał, choć był diabelnie trudny. Ciężko było pokonać przeciwnika komputerowego.

Z tego co przeczytałem w komentarzach na Lemon Amiga, Sebastian "Mailman" Rosa uważa Body Blows Galactic za zbyt łatwy. Czyli dla mnie poziom trudności będzie pewnie w sam raz. szeroki uśmiech

Poza tym można grać z innymi ludźmi a tu poziom trudności zależy przecież od umiejętności gry.

Bardzo podobają mi się wszystkie postacie. Mój faworyt to "Warra", chyba dlatego że lubię zimę... Ale nie omieszkam spróbować zagrać innymi postaciami.

Ja lubię poznawać grę pod wieloma względami. Nie należę do cwaniaczków, co wynajdują słabe punkty gry i próbują je wykorzystać na swoją korzyść, jak wielu graczy internetowych.

Każda gra niesie ze sobą pewien ładunek emocji i wrażeń. Dla mnie każda gra jest wyjątkowa. Ta jest bardzo wyjątkowa bo jest na moją ulubioną platformę.

Grafika na 100%. Zgadzam się w całej rozciągłości już teraz. Z oceną grywalności poczekam, jak gra do mnie dojdzie.

To jedna z niewielu exclusive na Amigę AGA! Nie tylko Banshee człowiek żyje.

Amiga rulez!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 04:45:48 przez Hexmage960
[#4] Re: Body Blows Galactic

@Hexmage960, post #3

No i dotarła do mnie gra. Pierwsze co chciałem zrobić to backup dyskietek, ale okazały się zabezpieczone przed kopiowaniem.

Bez problemu jednak zainstalowałem na dysku twardym dzięki WHDLoad. szeroki uśmiech Instalka do WHDLoad ma nawet swój specjalny program do zrzucania dyskietek właśnie Body Blows Galactic!

Instalacja przebiegła bez problemów.

Serdecznie polecam każdemu fanowi Amigi i gier na nią tego sprzedawcę z Włoch! Przesyłka świetnie zapakowana i zabezpieczona, błyskawiczna wysyłka, dostałem dokładnie to co na aukcji.

EDIT: Sorki, jest jakiś problem z wrzucaniem komentarzy do recenzji gry Body Blows Galactic. Zgłosiłem błąd przez "Zgłoś błąd".

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 20:55:47 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem