Komentarze do artykułu: Astral

[#1] Re: Astral
szczególności ich faza śmierci, to miód dla oczu



dobry tekst :)

[#2] Re: Astral
Brakuje mi informacji, czy Astral instaluje się na HDD i chodzi na 030.
[#3] Re: Astral

@PopoCop, post #2

Astral posiada własny instalator na dysk twardy. Na 030 z działaniem nie miałem żadnych problemów. Na obecnych konfigu (040+PPC) nie próbowałem, ale powinien działać.
[#4] Re: Astral
Na dysku nr 1 brakuje pliku INTROAIM2.AIM. Instalator na HDD wywala przez to błąd i przerywa instalację. Można zainstalować grę ręcznie przegrywając pliki z dyskietek do jednego katalogu na HDD i robiąc jeden Assign.

Zainstalowana w ten sposób gra (tzn. bez jednego pliku) działa, ale nie można obejrzeć całego intra, bo gra wychodzi do WB. Po rozpoczęciu intra trzeba więc wcisnąć fire, żeby przerwać intro i przejść do właściwej gry.
[#5] Re: Astral

@PopoCop, post #4

Postaram się coś z tym zrobić. Pliki pochodzą od autora.
[#6] Re: Astral
Mógłby mi ktoś krok po kroku powiedzieć jak zainstalować Astrala ??



Jak to zrobić za pomocą WinUAE ?



Proszę pilnie o pomoc .



Ja ściągnąłem tą grę z http://www.republika.pl/akson/



Proszę



[#7] Re: Astral

@Numai, post #6

FAQ, Szukaj na forum, dział artykuły itp. Powodzenia w poszukiwaniach.
[#8] Re: Astral

@PopoCop, post #4

widze ze problem Astralowy nie zostal rozwiazany :( sciagnalem gre 2 dni temu a nadal wywala blad podczas instalacji na hd :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem