Komentarze do artykułu: Black Crypt

[#1] Re: Black Crypt
Uwaga dla wersji dyskietkowej: pierwsza dyskietka nie jest samobootująca. Należy doinstalować bootblock (install df0:).
[#2] Re: Black Crypt

@cholok, post #1

To jest tak, jak się ma piraty... :P
[#3] Re: Black Crypt

@Solo Kazuki, post #2

Wypraszam sobie. Mówię o wersji ściągniętej z działu rodzynek (dms).
[#4] Re: Black Crypt
Bardo dobra recenja, w której opisane jest wiele smaczków tejże gry :D
[#5] Re: Black Crypt
Gra jest super, niestety wersja zamieszczona w dziale "Rodzynki" wywala błąd przy przejściu z poziomu 12 na 13. A tak fajnie się grało :(
[#6] Re: Black Crypt
Pierwsza gra cRPG, w którą w ogóle grałem. Zresztą, jak się orientuję, jest pierwszym produktem Ravensoft (Heretic, Hexen, Quake 4, Soldier Of Fortune i inne). Rewelacyjna! Oczywiście to moja własna ocena.

Z Amigą "sprzętową" już dawno nie mam do czynienia, ale wielokrotnie od tego czasu, zaglądałem na stronę Ravensoft i różne fora, czy przypadkiem w końcu nie wydali tej Gry na PeCeta... Do dziś żałuję, że tego nie zrobiono.

Samą Grę przeszedłem kilka razy. Stawiam ją wyżej od Eye Of The Beholder, czy wspomnianego w recenzji Dungeon Master. W ogóle, jak dla mnie, najlepsza spośród gier cRPG na Amigę. Szczerze polecam! Tym bardziej, że można ją zupełnie legalnie pobrać ze strony PPA. Ściągać i Grać!



Orkanus
[#7] Re: Black Crypt

@Orkanus, post #6

Świetna gra. Mam nadal oryginał który leży na półce (z instrukcją i mapami do leveli :D )Kupiłem ją razem ze Space Hulkiem i grałem na przemian... 1mln100tys PLZ wtedy mnie to kosztowało xD
[#8] Re: Black Crypt

@Orkanus, post #6

a skad masz dobra wersje Black Crypt bo ja gram w tą z rodzynek i ..... po 13 levelu brakuje niektórych ścian i demon "wisi" i cos wogoel jest skopane z planszami ponizej 13. ???

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2012 07:35:34 przez Alone_knight
[#9] Re: Black Crypt

@Alone_knight, post #8

okazało sie ze bład jest na save'ie.

Warto jeszcze powiedzieć ze na poziomie 15 u possessor demon'a znajduje sie kamienna maczuga (stone mace) za jednymi drzwiami która zadaje od 200-350 obrażeń !!
Co czyni ja najlepsza bronia w grze. Zastanawiam sie czy to nie mały żart ze taka niepozorna broń zadaje 10 razy wiecej obrazen niz inne. Ale nie istotne bo zdobycie jej powoduje ze zabicie wrogów staje sie o wiele łatwiejsze.
[#10] Re: Black Crypt

@Alone_knight, post #9

W levelu 13 bodajże znajduje się jeszcze żółty Młot (Doom Hammer), który nie dość, że zadaje obrażenia 150+ to prawym przyciskiem rzuca Chant of doom.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem