Komentarze do artykułu: Stanisław Węsławski (23 grudnia 2006)

[#1] Re: Stanisław Węsławski (23 grudnia 2006)
Jedyna styczność jaką miałem z panem Węsławskim to współpraca przy papierowym eXecu. Pamiętam, że był bardzo rzeczowy jeśli chodzi o swoją dziedzinę i sumienny w dotrzymywaniu terminów. W innych sprawach niż grafika niezbyt się orientował, ogólnie odniosłem wrażenie (po przeczytaniu tego tekstu widzę, że słuszne), że komputer jest dla niego narzędziem przede wszystkim. Amiga była bardzo dobrym narzędziem do malowania w swoim czasie, więc go używał i tyle, nie ma w tym żadnej filozofii.



Co do ludzi skupionych obecnie wokół eXeca to zgadzam się z MisterQ. Dopóki podziela się ich poglądy, są mili i sympatyczni. Niestety oni swój ulubiony komputer stawiają wyżej niż drugiego człowieka i według tego systemu wartościują swoje życie. Dlatego nie warto mieć z nimi nic wspólnego.
[#2] Re: Stanisław Węsławski (23 grudnia 2006)
"byłem na kilku imprezach amigowych i w zasadzie głównym tematem jest piwo i rzucanie w siebie płytami CD"



Kurcze! Coraz bardziej mnie ciągnie. xD
[#3] Re: Stanisław Węsławski (23 grudnia 2006)
W artykułach Pana Wesławskiego najbardziej rzucał mi sie w oczy profesjonalizm. Nigdy nie interesowałem sie grafiką jako "malarz", ale przeczytałem cały cykl jaki prowadził. Perełka, ilu rzeczy można było sie dowiedzieć. Znam osoby, które dzieki temu cyklowi zabrały sie zaowodowo za grafike. Wkład tego Pana w rozwijanie karier kilku ludzi jest wielki. Dzieki i chwała mu za to.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem