Komentarze do artykułu: Historia Amigi - część 7: Gramy!

[#1] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!
a tutaj macie prezentacje z Amigi (1984) ta slawna .. z samplowanym dzwiekiem ..



http://www.youtube.com/watch?v=-ga41edXw3A&feature=related
[#2] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!
Będą jeszcze kolejne części?
[#3] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!

@Bartholomew, post #2

Wszystko zależy od portalu ArsTechnica.
[#4] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!
Strasznie miło się czyta :) przydałyby się jeszcze dwie (może trzy) części. Dla mnie ważne może być opisanie tego co działo się z A1200 i CD32, powodu upadku Commodore, i czasów po upadku, tego kto próbował przejąć Amigę, co się z nią działo i jak wygląda to teraz (emulacja pod UAE, os 4.0, aros, morphOS, minimag, aktywność sceny).
[#5] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!

@mailman, post #3

Hmm, część 8 wisi na ArsTechnica nie od dziś. :)
[#6] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!

@deez, post #5

Widzieliśmy. Jest poświęcona demoscenie i jakoś nie ma chętnych na tłumaczenie.
[#7] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!

@mailman, post #6

[#8] Re: Historia Amigi - część 7: Gramy!
Wszystkich części jest 12 z tego co widziałem. Dałoby radę wrzucić w Tłumacza, ewentualnie edytować ze względu na niedoskonałości translatora, nie jestem tłumaczem niestety. A taki by się tu chyba przydał ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem