Komentarze do artykułu: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"

[#1] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
Bardzo fajny wywiad, taki na luzie, dzięki! :)

Szczególnie podobają mi się dopiski o metodach wywiadowczych, miłej pani z intra, wątrobie, braciach Wachowskich i te ostatnie durnoty o piwie i paliwie!
[#2] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
Wywiad pierwsza klasa - ciekawy, z humorem oraz co ważne nieszablonowy, tak trzymać! :)
[#3] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
To w "Cytadeli" była goła baba? Czyli mamy dwa kluczowe elementy sukcesu - seks & przemoc
[#4] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
Benedykt super wywiad! Trochę się napompowałem gdy usłyszałem, że większośc animacji do Cytadeli na A500 była robiona w DeLuxe Paint i innych. Tak jak zawsze sądziłem - A500 wymiata, a dla chcącego nic trudnego!



Pozdrawiam



Azzorek
[#5] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"

@Azzorek, post #4

to po co ci 060 ;) moglbys kupic 16 x A500 :D
[#6] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
super wywiad. przydalo by sie zrobic wywiady takze z innymi tworcami tego dziela! =)
[#7] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
Dziewczyna miała na imię Monika :)

[#8] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"
Bardzo fajny wywiad. Też bym chciał Cytadele na komórkę :D
[#9] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"

@Torin, post #8

Cytadela calkiem przyzwoicie dziala z UAE 4 Droid. Tyle, ze troche dziwnie sie steruje .
[#10] Re: Rozmowa z Arturem Bardowskim - jednym z grafików gry "Cytadela"

@kane, post #9

Oryginał Cytadeli - gry nie dla ciebie :D - był na Retro Komp

Cytadela
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem