Komentarze do artykułu: Microcosm

[#1] Re: Microcosm
"Animacja płynnie przeżuci" - powinno być "przerzuci", chyba że chodzi o przeżuwanie :).
[#2] Re: Microcosm

@recedent, post #1

O, już poprawione.
[#3] Re: Microcosm
Tak, wiem, artykul juz ma swoj wiek. Ale do rzeczy.

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że "Microcosm" początkowo tworzony był jako gra na platformę CDTV [...]

I jest to calkiem mozliwe ze tak mialo byc. Jesli wlozymy oryginalna plyte do czytnika, to zobaczymy ze jest nazwana "CDTV_TEST".
Szkoda ze nie zrobiono jakiej wersji na CDTV.
[#4] Re: Microcosm

@Phibrizzo, post #3

Możliwe? Lol

Przecież takie są, ogólnie znane - od zawsze - fakty.
Microcosm był tworzony pierwotnie na CDTV i FM Towns.
Zresztą fragmenty owej wersji opublikowało samo Psygnosis w słynnym demie zachwalającym Amigowe CD w 1992.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2022 13:26:47 przez michalmarek77
1
[#5] Re: Microcosm

@michalmarek77, post #4

Dokładnie, ale patrząc na jakość filmów dla CD32 (wyglądają świetnie), nie żałuję, że nie było wydania na CDTV, bo musiało by to wyglądać dużo słabiej ok, racja
[#6] Re: Microcosm

@BULI, post #5

Słabiej by pewnie było ale akurat dynamiczne filmy w HAM6 jakoś dawały radę... Mogłoby wyglądać znośnie. O ile tylko ten CD pojedynczej prędkości dawałby radę je czytać bez "przycinania".
Ale oczywiście istniało wtedy ryzyko, że wersja dla CD32 nigdy by nie wyszła, a to byłoby niewybaczalne. Nikt mnie nie pyta o zdanie ale jestem za wersją CDTV tylko po warunkiem, że byłaby osobna wersja dla CD32. Gdyby miała zostać wydana kosztem wersji CD32 tak jak czasem na AGA coś nie wychodziło, bo było na OCS/ECS to nie, dziękuję.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2022 16:38:13 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem