Komentarze do artykułu: Alien Breed: Tower Assault

[#1] Re: Alien Breed: Tower Assault
I tak posiadacze A500 otrzymają podstawową wersję gry, ale jeżeli posiadają oni 1MB Chip (lub A500+/A600) to ich wersja gry zostanie wzbogacona o dodatkowe efekty dźwiękowe.



nie jest to prawda ...wersja ECS nie rozni sie niczym od OCS ..sprawdzalem dzis rano na A500Plus 2 MB CHIP i na A500 512 kb chip + 512 slow...obie wersje dzwiekowo nie roznily sie niczym (mowa kobiety wszystkie sample,strzaly wybuchy piski szczurow ..online..wszystko identyczne)..po prostu wychodzi na to ze nie sprawdziles czegos zanim cos napisales :)





[#2] Re: Alien Breed: Tower Assault

@HOŁDYS, post #1

Pisałem to lata temu w oparciu o zdobyte doświadczenia. Na mojej A500 (0,5 MB Chip, 1,8 MB Fast) dźwięki były zubożone w stosunku do tego co było słychać na A600 u kumpla.
[#3] Re: Alien Breed: Tower Assault

@mailman, post #2

wo jezu ..nie przerobiles sobie jej na 1 MB CHIP + 1.5 MB FAST :) ?
[#4] Re: Alien Breed: Tower Assault

@HOŁDYS, post #3

Nie.
[#5] Re: Alien Breed: Tower Assault
Ciekawostka, którą znalazłem w sieci (tłumaczenie i niewielkie zmiany mojego autorstwa):



Na jednym z pięter kompleksu cywilnego odnajdziemy ciało Dr Dysona. Jest on martwy, pozbawiony nóg. Informacja przedstawiona w grze wspomina, że Dyson jeszcze za życia był pozbawiony nóg (w angielskim slangu "legless" oznacza być pijanym), ale teraz dopadło go to naprawdę. Cała ta historia najprawdopodobniej odnosi się do Marcusa Dysona, byłego redaktora naczelnego magazynu Amiga Format, który w późniejszym czasie dołączył do zespołu Team 17.
[#6] Re: Alien Breed: Tower Assault
256 kolorów to ja w tej grze nie widzę...
[#7] Re: Alien Breed: Tower Assault

@Pawelek, post #6

A ile widzisz ? :)
[#8] Re: Alien Breed: Tower Assault

@ede, post #7

A ile widzisz ? :)


Jeden. Jest niewidomy OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem