Komentarze do artykułu: Rozmowa z Jamie Woodhousem - autorem gier "Qwak", "All Terrain Racing", "Nitro"

[#1] Re: Rozmowa z Jamie Woodhousem - autorem gier "Qwak", "All Terrain Racing", "Nitro"
Dzieki wielkie za kolejny fajny wywiad :D
[#2] Re: Rozmowa z Jamie Woodhousem - autorem gier "Qwak", "All Terrain Racing", "Nitro"
Qwak był super zabawą. All Terrain Racin bił Overdrivea na głowę (ale oba były całkiem fajne). Natomiast widzę że mój ulubiony wydawca Psygnosis był dość mało ugodowym współpracownikiem. No cóż. I tak dalej będę zbierał tytuły gigantów Psygnosis, Team 17 i Core Design do mojej kolekcji oryginalnych gier. Te gry długo zapadły mi w pamięć i do dziś wielokrotnie goszczą na moim Amigowym monitorze :) Pozdrawiam...
[#3] Re: Rozmowa z Jamie Woodhousem - autorem gier "Qwak", "All Terrain Racing", "Nitro"

@slawekwozniak, post #2

Fajnie Mailman!:) Sam chciałem kiedyś do niego napisać - z rok temu na Ebayu trafiłem na niego i opis Qwaka. Potem jednak było u mnie spore zamieszanie w życiu i nie miałem do tego głowy. Brawo! Niech pojawia się coraz więcej ciekawych tekstów.
[#4] Re: Rozmowa z Jamie Woodhousem - autorem gier "Qwak", "All Terrain Racing", "Nitro"
W pierwszym akapicie powinno być "Ostatnio przygotowałem", a nie "Ostatnio przygotował".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem