Komentarze do artykułu: Primal Rage

[#1] Re: Primal Rage
I spoko. BTW okładka super.
[#2] Re: Primal Rage
Czyli jednak działa na ECS/OCS, jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy na emulatorze odpalić na konfiguracji A600 pomimo odczucia dziwnie małej liczby kolorów. Aż sobie niedługo sprawdzę na A600.
[#3] Re: Primal Rage

@rafgc, post #2

Kupilem orginal w doskonalym stanie (pudelko,dyskietki,instrukcja) pisze jak byk wymagania A1200

Sprobowalem uruchomic na A500 1 MB CHIP + 1.5 MB SLOW - zglasza komunikat ze gra wymaga 2 MB (na A600 1 MB CHIP + 1 MB FAST to samo) dopiero na A500+/600 2 MB CHIP gra odpala z dyskietek...nedzny frame rate na 68000 i napis na pudelku A1200 moze tlumac to ze konwersja zostala przeprowadzona z maszyny Arcade Atari GT o specyfikacji



Arcade system Atari GT System

CPU Motorola 68EC020 (@ 25 MHz)
[#4] Re: Primal Rage

@HOŁDYS, post #3

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy w amigowej wersji można odpalać ataki specjalne na joyu z jednym fire? Bo próbuję, próbuję i nic z tego. Wciśnięty fire + kombinacje. Zero reakcji. Na EAB trafiłem na wątek, w którym wspomniano, że ustawienie obsługi drugiego przycisku pozwala używać go do sekwencji specjalnych. Czy to oznacza, że jednoprzyciskowcy są tego pozbawieni i nie mają na to kompletnie żadnego sposobu, chociażby przez wciśnięcie jakiegoś klawisza etc.

https://eab.abime.net/showthread.php?t=105515

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2022 19:45:21 przez kempy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem