Komentarze do artykułu: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"

[#1] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"
Dawno już tak dobrego i długiego nie było.

Widać że Artur ma niezłego świra na punkcie amigowania.

Innymi słowy - zajebiaszczy wywiad z zajebiaszczym człekiem przeprowadzony przez zajebiaszczego człeka z zajebiaszczym poczuciem humoru.

[#2] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"
Coś mi nie pasuje w tym wywiadzie - "na zachodzie popularna była Amiga 600 z Blizzardem" (konia z rzędem temu, kto znajdzie Blizzarda (a w szczególności popularnego) do A600), "na A500 wszystko było zgrane co do ułamka sekundy, ale już na A600 cały dźwięk się rozjeżdżał z obrazem" (hmm... czyżby ECS zamiast OCS robił aż taką różnicę?), "panowie z "Amiga Action" nie wpadli na to, że gra chodzi na A500 i recenzowali ją jako grę na A600" (???) - zdaje się, że przez większą część wywiadu pan Opala myli A600 z A1200...
[#3] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"

@recedent, post #2

Mylić się jest rzeczą ludzką :)





Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

szkoda ze nie napisali o pociagach zua :D i kometach na szybach .. rekord mojej ekipy jak jechalismy z lublina na astro - 4 przedzialy spaskudzone :D
[#5] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"
co mi się kojarzy z Arturem Opalą... Kalosz? Guma? Wywiad z Little Horrorem w ACS 8/96? :D
[#6] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"

@Marek, post #5

wywiad rewelacja
[#7] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"
Witam.



To prawda. Pomyliłem A600 z A1200 i zapomniałem to poprawić. Oczywiście chodzi o A1200 z Blizzardem, natomiast, co do Amiga Action, to wydaje mi się, że recenzowali jako grę na A600.



Przepraszam za pomyłkę, ale wszyscy Amigowcy wiedzą o co chodzi.



Benedykta poproszę o zmianę A600 na A1200 ;)



Artur "Kalosz' Opala
[#8] Re: Wywiad z Arturem Opalą - muzykiem gry "Cytadela"

@Kalosz, post #7

Przecież przed publikacją była zgłaszana ta uwaga, że według korekty i składającego tekst co się tutaj kupy nie trzyma? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem