Komentarze do artykułu: Banshee

[#1] Re: Banshee
Za mało było takich gier dla AGA. Kto nie grał a lubi ten kiep.
[#2] Re: Banshee
Moja ulubiona gra na Amisię :) Nie zliczę godzin których przed nią spędziłem ;*;*
[#3] Re: Banshee

@Logan, post #2

Jaki zonk zamiast uśmiechów wpadły mi buziaki w poprzednim komentarzu...
[#4] Re: Banshee

@Logan, post #2

Czemu więc nie dołączyłeś w zeszłym roku do turnieju na EAB?
[#5] Re: Banshee
Obrazek loop.png sie u mnie nie wyswietla.

[#6] Re: Banshee

@Phibrizzo, post #5

Po prostu go nie ma. Usunąłem kod wyświetlający obrazek.
[#7] Re: Banshee

@mailman, post #4

W turnieju na EAB w ogóle nie brałem udziału, sam zresztą nie wiem czemu. Teraz żałuję gdyż w Banshee mógłbym mieć jakieś szanse.



Co do porad zawartych na końcu recenzji - zawsze kiedy pasek "zdrowia" jest na wykończeniu warto odpalić "beczkę" gdyż podczas jej używania i krótką chwilę po użyciu jest się nieśmiertelnym. Czas ten można wykorzystać do próby pochwycenia "apteczki".
[#8] Re: Banshee

@Logan, post #7

O ile taka apteczka skądś się pojawi, bo niekoniecznie musi...
[#9] Re: Banshee
"Nieśmiało wyrastającymi niczym grzyby po deszczu użytkownikami A1200" - to nieśmiało, czy jak grzyby po deszczu? Ale artykuł fajny
[#10] Re: Banshee

@Jacques, post #9

Poprawione ;)
[#11] Re: Banshee
Gierka bez najmniejszego obciachu mogłaby być na automatach. Jedna z najlepszych strzelanek które kiedykolwiek powstały.
[#12] Re: Banshee

@cpt. Misumaru Tenchi, post #11

W recenzji jest kilka nieścisłości.

1. Gra posiada instaler na HDD.
2. Na najłatwiejszym poziomie trudności dostępne są wszystkie światy, ale nasze rekordy nie są zapisywane w Hall of Fame.
3. Wszystkie żetony są rotacyjne (obracają się przy trafieniu), ale nie każdy po obrocie zmienia się w inny bonus.
[#13] Re: Banshee

@PopoCop, post #12

1. Ja na swoich oryginalnych dyskietkach nie znalazłem takowego.
2. Na najłatwiejszym poziomie nie można zagrać w świat trzeci (moja wersja zawsze wraca do menu, a Hall of Fame jest zapisywane zawsze - trzeba wyjść przez ESC z gry).
3. Tu racja, chociaż ja to interpretuję tak, że te kolejne rotacje są tym samym bonusem
[#14] Re: Banshee

@mailman, post #13

1. Ja na swoich oryginalnych dyskietkach nie znalazłem takowego.

Ja na swoich dyskietkach mam installer. Gra po zainstalowaniu wymaga włożenia pierwszego dysku do stacji.
[#15] Re: Banshee

@mailman, post #13

Być może istnieją różne wersje gry. Instaler był nawet w wersji pirackiej, więc był też w (może nie w każdej) wersji oryginalnej - link
A jeśli chodzi o poziom Easy, to doszedłem prawie do końca gry na tym poziomie trudności, ale po Game Over nie było możliwości wpisania się na tabelę wyników.
[#16] Re: Banshee

@PopoCop, post #15

Ja również na poziomie easy doszedłem do ostatniego etapu. Nie wiem czy przypadkiem nie było tak, że na poziomie easy nie można było obejrzeć zakończenia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem