Komentarze do artykułu: Cytadela

[#1] Re: Cytadela
Bez obrazy dla autora, ale recenzja jest słaba stylistycznie. Ma taki infantylno-amatorski styl, dobry dla diskmaga klasy B.
[#2] Re: Cytadela

@PopoCop, post #1

hmm jakis niedosyt rzeczywiscie jest ..
[#3] Re: Cytadela
Fajna recka ;)) Pamiętam jak się podniecałem cytadelą... 600 z 1MB RAMu a to chodzilo znosnie!!! i grało się przyjemnie.. no cóż.. te piękne czasy już chyba nie wrócą ;(
[#4] Re: Cytadela

@bombermax, post #3

Ja byłem w "nieco" lepszej sytuacji.Miałem wtedy A1200 z M-Tecem 1230/28MHz i 4 MB Fastu.Cytadela chodziła jak marzenie.Grało się przyjemnie...do czasu premiery Alien Breed 3D.
[#5] Re: Cytadela

@waldiamiga, post #4

Przeszedłem ją na A500 z 1MB RAM :) Fajnie się grało. Grafika jak na A500 faktycznie robiła duże wrażenie. Sama gra swoją oprawą oraz skromną ale w miarę ciekawą fabułą (rewelacyjne intro) moim zdaniem kasowała późniejsze produkcje spod znaku glooma, które były najzwyczajniej w świecie beznadziejnie nudne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem