Komentarze do artykułu: Bolo Mrówkojad

[#1] Re: Bolo Mrówkojad
Był to rok, w którym wydano ostatnie polskie gry na nasz rodzimy rynek.

A "Exodus" w 2000 to niby co?
[#2] Re: Bolo Mrówkojad
Gra została wydana na szóstym krążku składanki MACD, co niestety wpłynęło ujemnie na jej rozpoznawalność (gra zaginęła nieco wśród innego oprogramowania znajdującego się na płycie). Gdyby została wydana na dyskietce, w pudełku, tak jak większość gier w tamtym czasie, miałaby większe szanse przebicia.




Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Ta gra była wyraźnie wyszczególniona w opisie tej MACD jako nowość a "nie jakiś odgrzewany kotlet" sam zakupiłem ten MACD i przeszedłem gierę do końca z czego byłem dumny.



PS. Co do szans przebicia to gra nie miała wówczas właściwie żadnej konkurencji.
[#3] Re: Bolo Mrówkojad
Osoby używające WHDLoad powinien ucieszyć fakt, że gra korzysta z tzw. generic slave.


Proszę dokładniej opisać jak zainstalować za pomocą whdload.
[#4] Re: Bolo Mrówkojad

@Pawelek, post #3

1. Zrzucasz obraz dysku z grą do pliku o nazwie Disk.1
2. Ze strony WHDLoad pobierasz to
3. W jeden folder wrzucasz obraz dysku oraz plik slave z archiwum.
4. Dorabiasz ikonkę typu PROJECT wedle uznania i wpisujesz odpowiednie parametry: a. Jako DEFAULT TOOL podajesz WHDLOAD
b. W tooltypach wpisujesz PRELOAD oraz SLAVE=generic.slave (czy jak on tam się w archiwum nazywa).
[#5] Re: Bolo Mrówkojad
czy można gdzieś pobrać sountrack z tej gry? czy są prawa autorskie na nich?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem