Komentarze do artykułu: Battle Squadron - wersja demonstracyjna

[#1] Re: Battle Squadron - wersja demonstracyjna
Nie wiem, czy jest sens zamieszczania dem gier, które ukazały się wiele lat temu w pełnej wersji. W przypadku gier, które nigdy nie znalazły się w sprzedaży wersja demonstracyjna jest jedyną okazją do zapoznania się z danym tytułem (np. Baldies). Ale w przypadku Battle Squadron i wielu innych tytułów w tym dziale, 95% zainteresowanych dawno już grało w pełną wersję, a jeśli nie grało i chce zagrać, to ściągnie ją sobie z sieci.
[#2] Re: Battle Squadron - wersja demonstracyjna

@PopoCop, post #1

To, co zamieszczam ma raczej za zadanie stworzenie skarbnicy wydanych produkcji (bez znaczenia czy grywalne, czy nie, czy stare, czy nowe). Wiele rzeczy ma wartość kolekcjonerską i szkoda, aby kisiły się na czyichś dyskach, a później przepadły w niepamięć wraz z ich awarią lub innymi przypadkami losowymi. Co w ten sposób tracimy? 300 kB miejsca na serwerze?



Niektóre takie perełki kryją w sobie naprawdę wiele cennych informacji. Widać PopoCop, że za mało siedzisz na zachodnich portalach i nie wiesz, jaką takie rzeczy mają dla niektórych wartość ;)
[#3] Re: Battle Squadron - wersja demonstracyjna

@mailman, post #2

Jeśli to służy celom "kolekcjonerskim" to OK. Ja do wersji demo podchodzę czysto "użytkowo", tak jak kilkanaście late temu, jak były dołączane do amigowych gazet.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem