Komentowana treść: Nowy silnik, nowe możliwości
[#1] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
flaha dla grxmrx ! Bravo :P
[#2] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Thanks
pokłony
No, no, no. Szacun. OK
[#3] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Od teraz portal, od strony kodu strony, może się rozwijać. Moim celem nie było dodanie nowych rzeczy, ale przepisanie wszystkiego od nowa pod kątem dalszego rozwoju.
[#4] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@grxmrx, post #3

czy teraz jest przepisany w "normalnym" jezyku ? :P i na normalnej bazie danych ? Pytam serio
[#5] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@HOŁDYS, post #4

Coz, na pewno nie jest w m68k i nie dziala na klasyku

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 14:41:08 przez AmiChris
[#6] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@grxmrx, post #3

Gratuluje Grzegorzu, jestes wielki.
[#7] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@HOŁDYS, post #4

Język programowania i serwer bazy danych jest taki sam jak był. Akurat to nie ma żadnego znaczenia w tym kontekście, o którym pisałem. Logika, spójność, porządek i skalowalność aplikacji jest teraz lepsza, przynajmniej w takim zakresie stosunku popularności tematu jakim się zajmujemy do infrastuktury z jakiej aktualnie korzystamy.
[#8] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@grxmrx, post #7

zmian jest duzo i coraz bardziej mi sie podobaja !
dzieki za wlozony naklad pracy i poswiecony swoj czas (chyba ze pisales po kryjomu lewizne w robocie ...jak wiekszosc :))) OKOK
[#9] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Jakby przejrzyściej było (spostrzeżenie laika). OKOK A czy można większe zdjęcia jako avatar załadować?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 15:01:55 przez Ender
[#10] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@Ender, post #9

Można. Właśnie miałem sobie ponarzekać że wpierniczyło mi avka, ale nie ma tego złego - obecnie dozwolone wymiary to 90x120. Nie musiałem obcinać Arii tego co w tym obrazku najlepsze. :)
Edit: Po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że chyba jednak jest po staremu. Po prostu używam tego obrazka na wszystkich forach i obcinałem go tyle razy, że musiało mi się pomylić.


Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 15:24:42 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#11] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
OK smith
[#12] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Spoko, spoko - dziala duzo bardziej zwawo :)
Poprawcie tylko interlinie i obszary ochronne dla tekstu w newsach, bo az mnie oczy bola, jak cos takiego widze
[#13] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Na plus :)
[#14] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Brawo, brawo!!!
Tylko szary skin troszkę się różni od oldsowego szarego skina.
[#15] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
I coś dziwnego się dzieje, bo po dłuższym pisaniu tekstu wyskoczyło mi że komentarz nie pasuje do tematu i żebym napisał raz jeszcze. Musiałem go skopiować, wejść w temat raz jeszcze, wkleić go i dodać - więc prośba o poprawki.
[#16] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Super! OK
Dziękuję za kilka nowych możliwości których brakowało mi od samego początku.

P.S.

Już zauważyłem jednego buga, zaraz go zgłoszę.
[#17] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Podoba mi się

Opera jest szybka, Linux także działa mi bardzo żwawo, więc o prędkości nic nie powiem - Amigi na razie nie mogę do sieci podłączyć. Jedna uwaga - czcionka w polu, w którym piszę komentarz była poprzednio ładniejsza i bardziej wyraźna.

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 19:03:10 przez Skotos
[#18] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
strasznie wali po oczach nawet skorka black.
[#19] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
jupi! OK
[#20] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
grmrx OK :D

/ps. emotionki dodają się "podwójnie"/
[#21] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Jest wyraźnie szybciej, brawo Grx! W profilu przydała by sie możliwośc dodania linka do Google+, Twittera i blipa.
[#22] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
a i brak edycji dodanego komcia, oraz o ile mailman nie ułaskawił, to skasowało bany ;)
[#23] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Brawo, brawo... Widzę, że zmiany są konkretne. A pewnie znacznie większe niż my (użytkownicy) możemy zobaczyć. Jeżeli teraz rozwój będzie przyjemniejszy, łatwiejszy to spokojnie można się nawet na pewien czas lekko cofnąć w rozwoju czy pozbawić chwilowo pewnych funkcji. Wielkie brawa za wytrwałość.
[#24] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@Valwit, post #22

Co do banów, to wydarzyła się nieoczekiwana amnestia. Przywrócone będzie wszystko, więc bez obaw ;)
[#25] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
wow
świetnie wygląda i jeszcze lepiej chodzi:P
[#26] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
Amnestia jest czesciowa, odpowiadac nie mozna

jak naciskam ikonke to wyskakuja jakby dwie OKOK
[#27] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@MaaG^dA, post #20

/ps. emotionki dodają się "podwójnie"/


Poprawione.
[#28] Re: Nowy silnik, nowe możliwości

@mailman, post #24

Dawniej władza urządzała amnestię przy okazji większych świąt, wprowadzenie nowego silnika PPA jest jakby takim świętem, więc może bezwarunkowa amnestia? :D
[#29] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
e lepiej nie, imo z okazji dziesijszej wpadki amnestyjnej, tak jak na allegro, bany powinny zostac odpowiednio przedluzone
[#30] Re: Nowy silnik, nowe możliwości
po polnocy zmienil sie czas napisanie postow z 15.10. (forum i strona glowna)
zegar cofnal sie o 12 godzin

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2011 01:17:48 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem