Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna
OK super
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna
Dlaczego już teraz, a nie po roku? Nieczytelne rysunki to ficzer wydania PDF-owego?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 21:56:05 przez Pinto
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@Pinto, post #2

Dlaczego już teraz, a nie po roku?


Było już o tym. Zbyt długi okres.

Nieczytelne rysunki to ficzer wydania PDF-owego?


Kiepskiej jakości obrazka nie poprawię, a nie chcę też aby PDF był 50 MB kobyłą.
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@mailman, post #3

Hmm, można by też udostępniać PDFy w dwóch wersjach, co też często się praktykuje, jedna słabszej jakości i mniejsza pojemnościowo i drugą, lepszej jakości ale też znacznie większa, chociaż przy dzisiejszych łączach to już nie robi takiego problemu.
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@AlbertS, post #4

Też mi się tak wydaje, że PDF 50MB na nikim nie zrobi wrażenia wielkością. Więc panie rednaczu prosimy lepszą wersję nieco.
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@mailman, post #3

Kiepskiej jakości obrazka nie poprawię, a nie chcę też aby PDF był 50 MB kobyłą.


Rozumiem, że serwer cienko przędzie :)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2011 00:19:56 przez Pinto
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@Pinto, post #6

Nie, tylko obawiam się, że jak wstawię większą, to będą głosy niektórych że za duża. Wstawiłem drugą i zobaczymy reakcję.
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@mailman, post #7

I bardzo dobrze. Wersja Hi-Res znacznie lepsza
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna

@tomaszek1983, post #8

Potwierdzam. Też się cieszę z wersji HD. :)
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #4 - wersja elektroniczna
I ja dziękuję za lepszej jakości PDF. Treści na niektórych zrzutach ekranów (np. tego pokazującego Monitor Systemu z artykułu o instalacji Fedory) trzeba było się w poprzedniej wersji domyślać. ;)
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem