Komentowana treść: Obrazy dyskietek a WHDLoad
[#1] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad
Brawo!
Naprawdę bardzo klarownie, łopatologicznie, krok po kroku rzecz opisana. Nawet dla kogoś, kto ma mizerne pojęcie o "zabawie" z Amigą wszystko powinno być jasne.
Świetny przewodnik dla nowicjuszy. Oby więcej tak dobrze napisanych instrukcji.
Szacun, Kolego Tomski. OK

Serdeczności
Des
[#2] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Des, post #1

Świetny artykuł, myślę, że pomoże wielu (zwłaszcza początkującym) użytkownikom! OK
[#3] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@strim, post #2

Użytkownik Amigi - gatunek zagrożony wymarciem. Początkujący użytkownik Amigi - gatunek de facto wymarły. ;)
[#4] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Ijon_Tichy, post #3

Mylisz się. Wystarczy poczytać w kółko pojawiające się tematy na ppa dotyczące obsługi komputera czy nagrywania dyskietek.

Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Hm hmm forum przeglądam od wielkiego dzwonu. No a skoro się mylę to... w pewnym sensie dobrze.
[#6] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Ijon_Tichy, post #5

O wilku mowa :)

http://www.ppa.pl/forum/amiga/23786/zgrywanie-z-dyskietki-do-adf-na-pc#m305886


Benedykt Dziubałtowski
[#7] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad
Chyzby nikt nie uzywal pakietu xfs z Aminetu do obslugi wirtulanych dyskietek ?
Wystarczy przegrac pliki w odpowiednie miejsca i uruchomic mountlisty.
Cala obsluga potem sprowadza sie do "wymiany dyskietek" poprzez kombinacje klawiszy i wybor pliku (obrazu) z dysku.
[#8] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Norbert, post #7

Tomski gratulacje za aktywność w amigowym światku interfejsy, piekarnik to znów artykuły. Trzymaj tak dalej.
[#9] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Norbert, post #7

E tam... ja tam klikam na np. obrazie ADF-a i tyle...
[#10] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Dopuser, post #9

Ja nie widze problemu zeby pakiet xfs podpiac pod "klikanie" :)
Dodatkowo obsluguja on nie tylko adf, ale dms adz i np. plikopartycje z pctaska
[#11] Re: Obrazy dyskietek a WHDLoad

@Norbert, post #10

E tam. XFSa nie używam, a tylko klikam na np. dms, adz czy hdf... i już. Ikonki dysków (nie archiwów !) pojawiają się na blacie, zawartość się wyświetla automagicznie :)

Ale, ale... zaciekawiłeś mnie z tym XFS... rzuć skryptem na "klikanie"... a może lepiej podyskutować n/t temat na Forum ? Zakładam wątek p.t. "Obrazy dysków - najlepszy sposób obsługi"


Ostatnia aktualizacja: 30.10.2011 15:24:04 przez Dopuser
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem