Komentowana treść: Swamp Defense 1.1
[#1] Re: Swamp Defense 1.1
gra wymaga karty graficznej

lol, a czego ma wymagać? odkurzacza? :)
[#2] Re: Swamp Defense 1.1

@rzookol, post #1

AmigaOS 4.1 uruchamia się również na AGA (a przynajmniej żadna specyfikacja nie mówi, że nie działa), więc żeby nie było zaskoczenia dla niektórych osób (tak, wiem to bez sensu, ale zawsze).
[#3] Re: Swamp Defense 1.1

@mailman, post #2

raczej z tego co widzę na stronie wymagany jest radeon więc na blizzard vision ppc i voodoo3 nie pójdzie
[#4] Re: Swamp Defense 1.1

@rzookol, post #3

No i?
[#5] Re: Swamp Defense 1.1

@mailman, post #4

no i zdanie "gra wymaga karty graficznej" jest zdaniem fałszywym
[#6] Re: Swamp Defense 1.1

@rzookol, post #5

Smoczek z logo wydaje się być smutny jakiś taki

Może w światku amigowym radeon jest synonimem karty graficznej, a my tego nie zauważyliśmy ;)
[#7] Re: Swamp Defense 1.1

@rzookol, post #5

Dopisałem o jaką kartę chodzi.
[#8] Re: Swamp Defense 1.1

@ede, post #6

Smoczek/potworek smutny, bo do niego strzelają, rażą prądem, walą patelnią... Też byś był smutny :)

Odnośnie Radeona: Ma ktoś cokolwiek na potwierdzenie tej śmiałej tezy, że gra nie zadziała pod VoooDoo, albo BVision?
[#9] Re: Swamp Defense 1.1

@recedent, post #8

Na stronie AmiBoing jest tak napisane:
Amiga OS 4.1 computer, compositing capable graphics card (Radeon). On classics Mediator + Radeon
[#10] Re: Swamp Defense 1.1

@grxmrx, post #9

OK, już widzę. Szukałem nie tam gdzie trzeba.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem