Komentowana treść: TrackerHero ECS
[#1] Re: TrackerHero ECS
kurcze szkoda ze wymaga 020
[#2] Re: TrackerHero ECS
Super news. Czekałem na wersję ECS od pojawienia się beta wersji AGA :D
[#3] Re: TrackerHero ECS

@Czarek, post #2

Przyznaje trochę skromnie to wygląda , mogli zrobić wersje na nowe Amigi , za to pomysł z modułami jest świetny. Czy ktoś się orientuje czy można edytować własne kawałki? Fajnie by było zagrać jakieś kawałki Megadeth , czy Slayera
[#4] Re: TrackerHero ECS
Znalazłem pierwszą bolączkę. Gra nie obsługuje klawiatury systemowo przez co nie można grać na klawiaturze USB. Trochę to dziwne w dzisiejszych czasach. Myślałem, że teraz wszystko pisze się systemowo.
[#5] Re: TrackerHero ECS

@Czarek, post #4

Super. Guitar Hero na Amigę. Mam dwie gitary USB fajnie by było jakby obsługiwał.
[#6] Re: TrackerHero ECS

@tom256, post #5

Bez wątpienia entuzjazm posiadaczy ECS skutecznie studzi wymagany procesor ale to tylko kwestia czasu jak kupię sobie ACA dla A600
[#7] Re: TrackerHero ECS

@tom256, post #5

W newsie jak by stoi, że obsługuje (i nawet nie trzeba mieć USB)... pomysł

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 11:50:52 przez APC74
[#8] Re: TrackerHero ECS
a były maszyny z ecs i mniej niz 1 mb chip?

a tak poza tym to gratulacje dla fajny soft dla wiary staroamigowej, wlasnie tej jakości softu potrzebuje klasyk

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 12:46:18 przez rzookol
[#9] Re: TrackerHero ECS

@miro_78, post #6

Niestety na posiadanej dopalonej A600 68030 nie udało mi się uruchomić TrackerHeroECS - po dwukliku pojawia się biały ekran w tle słychać jakieś piski, po chwili doczytuje coś twardy dysk i nic więcej się nie dzieje. Być może brakuje mi czegoś w systemie ale guide nie podpowiada czego.
[#10] Re: TrackerHero ECS

@friedrich, post #9

A ja przy odborinie czasu sprobuje uruchomic na mojej A2000 (jak w podpisie) ;)
[#11] Re: TrackerHero ECS

@APC74, post #7

Obsługuje kontroler USB podłączony na sztywno przez chamską przelotkę do portu joysticka Amigi, zapewnoe przez banglanie po rejestrach. Byłoby dobrze gdyby obsługa inputa była na poziomie systemowym, wtedy klawiatura USB czy nawet kontroler bez żadnych adapterów działałyby elegancko. Obsługę taką mają nie tylko nowsze Amigowe kreacje (ADoom, Quake, Foundation) ale także niektóre klasyki takie jak Dune 2 - swoją drogą gra na porządnym optycznym trackballu albo laserowej myszce w Dune miażdży :D
[#12] Re: TrackerHero ECS

@rzookol, post #8

rzokol@ a były maszyny z ecs i mniej niz 1 mb chip?

oczywiscie Amiga 500 z plyta rev 8.1 i ROM 1.3 .. miala ECS i 0.5 MB CHIP
[#13] Re: TrackerHero ECS

@HOŁDYS, post #12

dokładnie, sam taką miałem
[#14] Re: TrackerHero ECS

@Czarek, post #11

Skontaktowałem się w tej sprawie z autorem i potwierdził, że gra nie korzysta z procedur systemowych do obsługi klawiatury. Napisał też, że posiada dostęp do Amigi z portami USB i postara się dodać ich obsługę w przyszłych wersjach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem