Komentowana treść: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x
[#1] Re: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x
Translatory i do czytania;) A moze ktos sie pokusi o tlumaczenie bo artykul wydaje sie byc ciekawy.
[#2] Re: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x
Ja już po translacji. Artykuł ciekawy, choć dość ciężko się to czyta (co jest ofkoz winą translatora)
[#3] Re: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x

@waldiamiga, post #2

Czy ja wiem... Po przetłumaczeniu na angielski czyta się w miarę spoko...
Jeśli tłumaczę coś translatorem to zawsze na angielski, bo nasz język ma za dużo zawiłości deklinacyjno-koniugacyjnych i najczęściej wychodzi jedna wielka papka...
[#4] Re: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x

@Masta Krishna, post #3

A jakby tak przetłumaczyć translatorem na angielski i z wynikowego "angielskawego" na polski, to po polsku wyjdzie już pewnie nie papka, tylko bigos, albo groch z kapustą. :)
[#5] Re: Przyszłe wersje AmigaOS 4.x i MorphOS 3.x

@Andrzej Drozd, post #4

a po grochu jak wiadomo ... pierdzenie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem