Komentowana treść: Fish Fillets NG 1.0.1
[#1] Re: Fish Fillets NG 1.0.1
Nie żebym był złośliwy. Ale takie newsy to mnie wyprowadzają z równowagi. Wiem że na "nowe" amigowe i okołoamigowe sprzęty można robić też inne gry. Czytam "logiczna", puzzle, noe C64 to też powinien uciągnać. :P
Problem leży chyba w tym że większość programistów pracuje dla innych systemów. Anam zostali "majsterkowicze" zapaleńcy....
P.S I ta nazwa "fish fillets", naprawdę hitowy name. Coś jakby np. "Dragon Age".....

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 19:58:40 przez Wojox
[#2] Re: Fish Fillets NG 1.0.1

@Wojox, post #1

A mnie ciesza takie newsy, bo tacy programisci NG sami przyczyniaja sie do wzrostu popularnosci klasyka.

W tej chwili ktos, kto patrzy na takie gry, mysli sobie...
"No i to ma byc ta Nowa Generacja?!
Gry ktore uciagnie nawet cwierc wieczna Amiga 500 albo i nie daj boze C64 z 128kb ramu?
W takie cos, to ja gralem 20 lat temu!".

A wiec po co komu sprzet NG, skoro moze pograc w cos takiego na klasyku, ktorego juz posiada?

A teraz sytuacja odwrotna..
Zalozmy, ze na klasyka pojawia sie milion piecset tysieczny klon Tetrisa czy Kolko i Krzyzyk , a na nowe sprzety zaczynaja sie pojawiac dobre gry w stylu Command&Conquer, Settlers 3, Quake2, Need for Speed itp. itd...

...no tak ale sie nie pojawia, bo nie ma ludzi, ktorzy by cos takiego stworzyli.
A takie tam fisze srisze albo swampy srampy mozna klepnac od biedy w 3 tygodnie, produkujac wariacje takich gier w zasrana nieskonczonosc, zmieniajac kolorowe samochodziki na kulki a kulki na rybki, rybki na kluczyki a kluczyki na zabki... Wtedy z duma mozna oglosic swiatu "Patrzcie !! Mamy NOWY soft na nasz NOWY sprzet!!"
siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Fish Fillets NG 1.0.1
Czy komus udalo sie odpalic ta gre na Efice?
[#4] Re: Fish Fillets NG 1.0.1

@selur, post #2

A wiec po co komu sprzet NG, skoro moze pograc w cos takiego na klasyku, ktorego juz posiada?

No na pewno nie do grania. :) Amigę do grania kupowało się w latach 1985-95. Dzisiaj Amigowcy to na pewno nie są gracze. Jak ktoś coś tam odpali to raczej tylko z ciekawości. Platformy amigowe są do wyższych celów. ;) :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem