Komentowana treść: Battle for Wesnoth 1.8.6
[#1] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6
Świetna wiadomość. Bardzo dobra gra nawet nie wiedziałem że jest na AOS4.x
[#2] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6

@miro_78, post #1

I nie tylko. Opis po polsku znajdziesz choćby tutaj.
[#3] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6

@miro_78, post #1

No jest jest na AOS4.x :D A gra faktycznie bardzo dobra OK
[#4] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6

@recedent, post #2

ja mam wersje po polsku na ubuntu;]
[#5] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6
Bardzo przyjemna, klasyczna turówka. W sam raz na długie jesienne i zimowe wieczory. Pykam od czasu do czasu pod Ubuntu, no i zgrzeszyłbym czepiając się czegokolwiek. Oczywiście rzecz tylko dla miłośników turówek, jak ktoś liczy na dynamiczną, szybką akcję, to może dać sobie spokój. Baaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaaardzo lazy, trzeba mieć czas, żeby się wkleić w klimat. Ale jak już się człowiek "wklei", to trudno się oderwać.

Serdelki
Des
[#6] Re: Battle for Wesnoth 1.8.6
Beznadzieja, lubie turowki, podchodzilem do tego czegos kilka razy ale nie dalem rady. Pare misji i para ze mła uchodzila.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem