Komentowana treść: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze
[#1] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze
Czy byliby jacys chetni na DvPlayera? Moze daloby sie zrobic jakies zbiorcze zamowienie?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2011 20:23:48 przez Phibrizzo
[#2] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze

@Phibrizzo, post #1

Ja byłbym chętny na DvPlayera.
[#3] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze

@Phibrizzo, post #1

Zaloz moze watek na forum, latwiej ci bedzie rozeznac sie w liczbie chetnych.
[#4] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze
i pomyśleć jak to Linuksiarze są rozpieszczeni masą darmowego softu... vlc, xine, mplayer.... i jeszcze co niektórym źle
[#5] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze
Czy DvPlayer oferuje coś, czego nie ma w amigaos4-owej wersji mplayera?
[#6] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze

@rwks, post #4

Ja na MorphOS, MacOSX i Windows (wtedy gdy go używałem) zawsze używam jakiejś mutacji MPlayera. Odkąd lata temu go odkryłem to moje życie oglądacza stało się proste. :) To wszystko są mutacje darmowe, doskonałe, szybkie, stabilne, wykorzystujące cechy charakterystyczne systemów MorphOS, MacOSX, Windows. Nic nie może się z tym równać. W tym przypadku OpenSource spisuje się świetnie. :)
[#7] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze

@MDW, post #6

VLC też się sprawdza, i z tego co widzę jest przeportowany na co tylko się da, np. na Haiku - a w tej chwili używam go na Debianie

ale tak ogólnie jeśli ten program z newsa jest fajny - to i tak warto zapłacić, jeśli ktoś lubi tą platformę i chce wspierać programistów na nią piszących
[#8] Re: DvPlayer i WarpView o połowę tańsze

@MDW, post #6

Racja. Ja jak zainstalowałem Mplayera pod Morphosem na mini, to postanowiłem wyrzucić wszystkie odtwarzacze video (wraz z paczkami kodeków do nich) które zainstalowałem wcześniej na laptopie z win i zainstalować mplayera. I jak na razie spisuję się świetnie:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem